Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kúszó-mászó babához jövő...

Kúszó-mászó babához jövő látogatókat megkéritek, hogy levegyék a cipőt?

Figyelt kérdés
Az előszoba-étkező-nappali egy légtérben van. A fiam kúszik-mászik, előszobáig sosem megy.
2016. okt. 21. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk baba előtt sem lépett be senki cipővel a lakásba. Az ajtóban megkérek mindenkit, hogy vegye le. Elég alapvető dolog, szerintem. Nem csak gyerekek esetén, de akkor meg pláne.
2016. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem jöhet be senki cipővel, gyerektől teljesen függetlenül.
2016. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ez alap dolog, baba nélkül is. Oda kell készíteni vendégpapucsokat, a netán nem esik le a látogatónak, hogy illene kibújni a cipőből, akkor udvariasan elé kell tolni a papucsot: nézd csak, ez a méret jó lesz?
2016. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kértem. Maguktól levették. Csak apukámat kellett figyelmeztetni.
2016. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előszobában kapásból adom a vendégpapucsokat, de gyerek előtt sem járkáltunk be kinti cipővel a házba.
2016. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

nekem az a fura ha valaki nem veszi le automatikusan a cipőjét az előszobába.

de ha még sem tenné meg akkor finoman szólnék neki

2016. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is mindenki alapból levette a cipőjét gyerek előtt is, így nem kellett külön szólni.
2016. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valakinek nem egyèrtelmű.
2016. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Maguktól is illene levenni és nem csak kisgyermekes családnál, hanem mindenhol. Én magamból indulok ki, mindig leveszem a cipőmet, akkor is, ha erősködnek, hogy ne tegyem, mert azt is csak udvariasságból teszik úgyis, de azért mosolyogva adják a vendégpapucsot, mikor mégis ragaszkodom hozzá. A padló ugyanúgy a lakás része, nem az utcához tartozik, ergo nem mocskolom össze senki privát életterét az utcai cipőmmel. (Nyilván akadhatnak rendkívüli helyzetek, értem ez alatt, ha a szállító cég éppen hozza a hűtőmet, nem fogom megkérni a markos legényeket a küszöbön, hogy rúgják már le a bakancsot, miközben a mázsás készülékkel egyensúlyoznak, de ez gondolom egyértelmű...)
2016. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legfőbb problémám az apósommal van. Legutóbb mikor megkértem, azt mondta jaj, olyan fáradt. Odatettem egy széket neki, erre megsértődött. Férjem kamionozik, nem jön gyakran apósom, nem bírja megszokni, hogy le kéne venni... Ugyanez a kézmosással...
2016. okt. 21. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!