Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve. Hogyan...

Kétségbe vagyok esve. Hogyan érezzem magam újra nőnek?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a kislányom (10 hónapja) azóta teljesen "szürke kisegérré" váltam.

Nincs időm sminkelni magam, folyton zsíros a hajam (a kicsi rossz alvó, a fürdés is kb öt perc) ruhákra nincs pénzem és alig negyven kiló vagyok.

Szóval nem érzem magam nőnek.

Mit tegyek?


2016. okt. 24. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Változz. Moss hajat, sminkel, öltözz normálisan, erősíts. Ne fogd a gyerekre. Amíg fürdessz el lehet a járókában vagy az apjával. Stb.
2016. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
általában a szerelem szokott ambíciót adni
2016. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Ej de könnyu köpködni ilyen örökzöldeket hogy " szedd össze magad ", " nézz magadba", " valtoztass" , igy foghegyröl .

Azert ir mert a hogyanra kivancsi a kerdezö .

Mi az hogy " ne fogd a gyerekre ?"

Kapnal te is ilyen arrogans semmitmondo tanacsokat

2016. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Hol a ferjed h napi 20perced legyen magadra?
2016. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem akkor fürdesz, amikor apuka is otthon van? Akkor nem csak öt perced lesz rá.

Nem tudom, milyen hosszú a hajad, az enyém kicsit hosszabb, mint vállig érő, sajnos szülés óta megint nagyon hamar zsírós lesz, de ha látom, hogy már nem az igazi, kb. három perc alatt megmosom, akár napközben is, nem fürdök ilyenkor, csak a fejem dugom be a zuhany alá, gyorsan sampon-balzsam, megtörlöm, és van, hogy meg se szárítom, ha nem kell menni sehová. Mire megyünk a tesóért a suliba, addigra már meg is szárad. Ha nem, akkor is kb. 5 perc megszárítani.

Egy sminket feltenni sem olyan sok idő, indulás előtt mindig kifestem magam egy picit, csak egy kis bb-krém, szempillaspirál, néha kihúzom tussal, meg egy minimális rúzs, mert különben olyan, mintha nem lennének ajkaim. Ahogy felöltözni van időm, mielőtt utcára megyek, úgy ezt is megcsinálom, tényleg csak 3-4 perccel hosszabbítja meg az elkészülést. Ha nálatok csak egy gyerek van, akkor nem kell naponta időre mennetek sehová, úgyhogy még csak kapkodnod sem kell.

Én mindig úgy indulok el, hogy először előkészítek mindent, a gyerek ruháit, a sajátjaimat, összepakolom a táskámat (attól függ, hogy mivel megyünk, ha babakocsival, akkor pelenkázó táska, ha mei tai-ozunk, akkor a saját válltáskám, úgyhogy mindig egyikből a másikba pakolászok), babakocsit kinyitom (ha azzal megyünk), utána gyorsan felveszem, amiben el akarok menni, smink, aztán kezdem csak a gyereket öltöztetni, ami persze neki nem tetszik, de villámgyorsan felöltöztetem, és minden készen áll, úgyhogy rögtön tudtunk is indulni, és akkor már nyugi van.

Nekem sincs tele a szekrényem mindig újabb és újabb cuccokkal, az van, ami van, de olyan ruhákat vettem magamnak, amiket tudok úgy viselni, hogy jól érezzem magam bennük. Néha turiban is olyan jókat találok potom pénzért, és legalább nincs mindenkinek ugyanolyan. Na jó, gyerekkel turkálóba menni tényleg kihívás :D

De hajat mosni, sminket feltenni úgy, hogy valaki otthon van, és csak egy gyereke van, szerintem nem idő kérdése. Vagy mi az, ami miatt nem érsz rá?

2016. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem délelőtt 11-kor már felesleges sminkelnem magam... Apuka meg többet van távol mint itthon.
2016. okt. 24. 23:05
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Miért felesleges? Ezt nem is értem. Én 2-3 óra előtt nem is szoktam, akkor indulunk el itthonról.

Apuka nem él veletek, vagy mi van? Mondjuk fürdeni, hajat mosni akkor is kell, és nem csak úgy mondom, én a nagyot egyedül neveltem születésétől öt éves koráig, kettesben éltünk. Nappal mostam hajat, kádba behajolva, és kész.

2016. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Velünk él, de semmi haszna.
2016. okt. 24. 23:34
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Tolass be hátrafelé a parkolóban. Akkor érezni fogod hogy nő vagy.
2016. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges? 11től mèg sok van hátra a napbòl...
2016. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!