Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havi és éves...

Mennyibe kerül havi és éves szinten egy 9 éves gyermek eltartása mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyok apuka nem fizet gyerektartást és a bíróság kéri tőlem ezeket az információkat! Mennyibe kerül egy 9 éves gyermek eltartása: étel, tisztasági szerek, ruházat, iskola stb....
2016. okt. 25. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Csak tudod, hogy eddig mennyit koltottetek ra.

Ruha, menza, kulonora, berlet, etel stb.

2016. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes kerdes. Olyan, minthat eddig közöd nem lett volna a gyerekhez. Nyilván tudsz egy átlagot kalkulálni.
2016. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Szamold ki.

Mi honnan tudjuk, hogy eddig mennyit koltottel a sajat gyerekedre ??

2016. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Te nem tudod megállapítani, hogy mennyibe kerül eltartani a saját gyerekedet, de úgy gondolod, hogy idegenek tudnak válaszolni?
2016. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy javaslom, hogy ne legyen ez az összeg túl magas, mert felmerul a kérdés, hogy te hogy teremted majd elő a felét, illetve eddig ketten hogy oldottatok meg.
2016. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Arra voltam kiváncsi, hogy általában mennyibe kerül. Átlagosan. Nem azt vártam, hogy az én gyermekem költségeit tudjátok hanem úgy általában mennyi mondjuk más családban.Lehet rosszul fogalmaztam meg akkor.
2016. okt. 25. 10:04
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Minden családban annyi, amennyi belefér.Mellesleg az is számít, hogy a szülőnek mi a fontosabb: önmaga igényeinek kielégítése, vagy a gyereké.Néha a kettő közül kell választani.
2016. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Akkor is ertelmetlen a kerdes.


Van, aki szazezret is elkolt, mas meg ennyibol nevel kettot.

2016. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
A bíróság nem a 9 évesek átlag eltartási költségeit kérdezi,hanem a te gyerekedét.Számold össze mennyi ez egy hónapban nálatok,és ezt közöld a bírósággal.
2016. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm az eddigi válaszokat. Na és bocsánat az értelmetlennek tűnő kérdésért!
2016. okt. 25. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!