Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen korú...

Szerintetek milyen korú gyereknek való a Szépség és a szörnyeteg (Walt Disney)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy régi, úgyhogy túl sok gyereket nem érdekelne, csak én kétszer is meggondolnám, hogy megmutassam-e neki.

Én olyan 5 évesen néztem egyedül és kisebb traumám lett tőle illetve volt, ahol el akartam takarni a szemem. Valamitől nagyon átélhető a történet és az összes főszereplő. Elfelejtettem nézés közben, hogy ez egy tündérmese, film, Walt Disney rajzfilm. És azt gondoltam, hogy minden második férfi olyan, mint Gaston.

Amúgy szerintem nagyon jó film. Nem hiába jelölték Oscar jelölésre is. De 5 éves gyereknek nem mutatnám meg, akkor se, ha mindent hozzám dobna vagy megutálna.



2016. okt. 30. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én négy évesen láttam először és a kedvencem lett akkor és többször is újranéztem. :D
2017. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem én is 4 évesen. Amikor vetítették az Oroszlánkirályt 94-ben emlékszem mondtam hogy "végre meg tudok nézni egy Disney filmet moziban is".
2017. ápr. 13. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!