Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek Mária milyen név?

Újszülöttnek Mária milyen név?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki mondja, hogy öreges, de nekünk nagyon tetszik. Gáz?
2016. okt. 30. 12:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Nem ismerek egyetlen babat, gyereket sem a kornyezetemben, akit Marianak hivnanak.

Ha tetszik, add nyugodtan ezt a nevet, viszont valoban nem nagyon nepszeru ez a nev mostansag.

2016. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%

Regen tucatnev volt, ma mar tuti nem:)


Nekem nem tetszik. Pedig mamam is Maria volt. Nem tetszik a hangzasa.

2016. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon szép név, Marika, Marcsi és sok más lehet a becézése. Ma már ritka, mert mindenféle dél-amerikai spanyol és amerikai sorozatokban hallott neveket adnak a gyerekeknek. Én a hagyományos keresztény neveket szeretem, nem a Dzsenifer, Romeo, Huan, Ronaldo, Noel, Doroti és hasonlókat.
2016. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

szeritem adj neki két kersztnevet

vagy esetleg az Annamária nem tetszik?

2016. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Katalin, Ilona, Judit, Éva, Irén, Zsuzsanna, Ágnes tb. ma már alig fordul elő a mindenáron idegen nevet adni bolondéria miatt.
2016. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem tetszik, valóban öreges.
2016. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha Nektek tetszik, akkor adjátok ezt a nevet. Szerintem becézve nem öreges. Egyébként meg ha más nevet választanátok, arra is sokan azt mondanák, hogy gáz, hiszen mindenkinek más tetszik.
2016. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha nektek tetszik, akkor miért ne? Más országokban egyébként népszerű éz a név és itthon is az volt sokáig.
2016. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is oreges,el nem tudnam kepzelni,hogy egy kislanyt,vagy akar fiatal not Marinak szolitsak. Viszont ha nektek tetszik,hajra.
2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy nektek tetszik, de a gyerek több, mint valószínű, hogy nem fogja szeretni, szóval adjatok neki két keresztnevet, aztán majd eldönti melyiket használja.
2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!