Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól és mennyi idő stabil kapcsolat után felelősségteljes a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok mindentől függnek ezek a dolgok, mert két egyidős ember között nagyon sok különbség lehet, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. nov. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Először is szögezzük le, hogy fontos az anyagi "háttér/alap". Ugyanis nem lehet gyereket eltartani, ha nincs meg a kellő mennyiségű pénz.

Igazából valamennyire korfüggő, mert szerintem érdekes lenne, ha egy 18 éves lány terhes lenne. Én legalábbis elhamarkodottnak tartom abban a korban, de mindenki maga dönti el. :)

Ugyanakkor kell hozzá egy megfelelő szellemi érettség is, bár gondolom, tudod.

Igazából teljesen rajtad/rajtatok áll, ha úgy érzitek, menne már, akkor mire vártok? ;)

2016. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik ilyen
2016. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 25 éves kor felett, minimum 2-3 éves kapcsolatba tudom elképzelni.


Természetesen ez iszonyatosan egyéni. :) Én most csak magamból indultam ki.

2016. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok a férjem hamarosan 27. 9 éve együtt.

Lakásunk nincs (egyelőre nem döntöttük el, hol szeretnénk élni), stabil munkánk igen.


Én úgy érzem már nem vagyok annyira fiatal, mégis a várandós csoportban én vagyok a legfiatalabb.

2016. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!