Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit fizetnél ezért a...

Mennyit fizetnél ezért a bébiszitternek?

Figyelt kérdés

Januártól bölcsis lesz a kisfiam (2 éves), a bölcsi reggel 6-tól 17 óráig van nyitva. Az én munkaidőm 17:30-ig tart (férjemé még tovább). Szeretnék keresni egy bébiszittert, aki hétfőtől csütörtökig elhozná a picit a bölcsiből haza, ez kb. 2 km-es út. 16:50-re menne érte, hazajönnének és én 17:45 körül haza is érek, szóval kb. 1 órát kellene a bébiszitterrel lennie a kisfiamnak. Mennyit fizetnétek ilyen esetben a bébiszitternek? Hol találok ilyen személyt?

Dél-dunántúli kisvárosban lakunk.


2016. nov. 4. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Napi 1.500 Ft.
2016. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
2000ft ès inkább hozza el már 4kor a bölcsiből ne mindig az utolsó pillanatban essen be èrte.
2016. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Kb havi 20.000Ft,nem órabéreznék. De ebben akkor benne lenne az is ha nem kell érte menni meg az is ha félóràval később érek haza. Ha valamiért pluszban kell rà vigyàzni az pedig külön lenne fizetve.

Rengeteg ilyen hirdetés van meg szolgàltatók,de mindenképpen érdeklődj utàna. Ismerős nem jöhet szóba? Szomszéd fiatal stb?

2016. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Bebiszitter atlag 1000 ft egy ora videken.

Ez akkor , ha hazhoz jon.

Hogy meg o jarkalgasson erte ez egy plusz felelosseg, mert uttest miegyeb.

2000 ft / nap a realis.

2016. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Az lehet hogy a kisfiad egy órát van csak vele, de neki utaznia kell előtte és utána is (esőben/hóban), nem tudom mennyire lakik majd közel, de ezt is kalkuláld bele. Az órabér szerintem is a mérvadó.

Megpróbálkozhatsz a havi fix-szel is, ahogy fentebb írták, de én ha a bébiszitter lennék, akkor nem mennék bele ebbe, mert aztán mi van, ha egyre később érsz haza, mert "jajj még valamit elintéztem", és akkor az már nincs kompenzálva...

Én amikor fiatalon bébiszitterkedtem, a megkezdett órák számítottak. Tehát ha két óra 10 percet voltam ott, akkor 3 órát fizettek.


Az óradíjakkal most nem vagyok tisztában, szóval ahhoz nem szólok inkább hozzá, meg én Budapesten élek, ahol minden drágább...

2016. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

1500.-/ ora


A munkaltatok nagyresze nem fizeti a munkaba jarast

Miert kellene a bebicsosznek kifizetni ?

Elmegy az oviba erte beteszi a babkocsiba es haza tolja

Na jo ha ugyes akkor setalnak

Levetkoznek ad neki plusz uzsit es mar otthon is vagy

2016. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a mi bébiszitterünk 600/óráért dolgozik gyerekszámtól függetlenül..annyira pofátlanul kevésnek érzem,hogy utiköltségét is téríteni szoktam. Szintén vidéki kisváros.Egyébként én is próbálnék fix összegben megállapodni,mketten jobban jártok,mert ebben nem csak az van,ha te maradsz ki véletlenül tovább,hanem az is,ha a gyerek beteg és nem megy egy hétig bölcsibe...szóval vmit,vmiért..
2016. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi havidíjjal egyeztünk meg a bébiszitterrel. Minden vasárnap közösen megbeszéljük, hogy az adott héten mikor kellene jönnie. Vannak fix napok, és vannak extrák is. De általában mindig számíthatunk rá, mégha valamilyen vész eset is áll fennt. Nekünk a bébiszitter keresésnél fontos volt, hogy angolul és spanyolul is beszéljen, mert két anyanyelvü a fiunk (angol-magyar), mellette spanyolra tanitgatjuk.


Nem mondom, hogy olcsó, de böven kifizetödik. Nagyon jól kijön a fiùnkkal, érti a dolgát. Nem csak a leültetjük a tv elé fajta.


Szerintem annyit adjatok neki, amennyit a béretek maximálisan megenged. Ha pedig nagyon jó akkor még tudjátok pluszban honorálni.


26N

2016. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván függ,hogy ő mennyire messze lakik tőletek, ill. a bölcsitől, de ha nem kell sokat utaznia,akkor 1000-1500 forintot adnék alkalmanként.
2016. nov. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6- os, igen a munkahely sem fizeti a munkaba jarast, de ott nem egy orat van az ember. Ha egy orat utazik egy egy oras munkahoz akkor rohadtul nem eri meg.
2016. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!