Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokkal kell...

Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy bébiszitternek?

Figyelt kérdés
Egy fontos fogalmazásba gyüjtök olyan tulajdonságokat, amelyek nélkülözhetetlenek egy felnőtt embernek, aki gyerekekkel foglalkozik, esetleg babákkal.

2013. júl. 28. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én amikor interjún voltam, megnézték az erkölcsi bizonyítványomat (becsületesség), pontosnak kell lenni, mennyi tapasztalatom volt, meg hogy hogy bánok a gyerekekkel, türelmes vagyok-e, hogyan játszom velük, stb.
2013. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Konkrét tulajdonságokra gondoltam, ahogy mondtad a becsületesség az jó egynek, de még több kellene!
2013. júl. 28. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja meg a türelmet is mondtad, az kettő :)
2013. júl. 28. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosság, gyerekszeretet, szakértelem (a gyerekek felé), megfontolt, következetes, megbízható
2013. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bébiszitter vagyok. Szerintem fontos hogy szeresd a gyerekeket, azt amit csinálsz. Ha kell menj le az ő szintjükre, tehát ha azt szeretnék festékes lábbal rohangálj a betonon, de legyél következetes. Tudj együtt dolgozni a szülőkkel, tehát amit ők tiltanak te se engedd meg. A kicsi bízzon benned,de tudja ki a felnőtt, ne hagyd hogy a fejedre nőljön. Tudjanak tőled tanulni,értékeld a kis sikereiket, támogasd őket amennyire igénylik.
2013. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!