Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a leghosszabb idő...

Mennyi a leghosszabb idő amennyire külföldre utazhat az anya a gyerekével az apa nélkül?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapig viheti ki a hj-a nélkül.
2016. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Halotam olyat is hogy ha dolgozok és el tudom tartani a gyerekeket járatom őket óvodába iskolába akkor három hónapnál tovább lehetünk pl egy vagy akár másfél évet is
2016. nov. 5. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Elváltatok? Volt gyerekelhelyezés? Az apuka ellenzi? Ha igen, a gyámhivatalnál lehet engedélyt kérni. Ehhez az kell, hogy már kint legyetek, legyen munkád és normális lakhatási körülmények, és a gyerek járjon oviba, iskolába.
2016. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már gyerek elhelyezés véglegesen nálam van el helyezve. Én kaptam a felügyeleti jogot
2016. nov. 6. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!