Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » -hova kell fordulni, ha a...

-hova kell fordulni, ha a szülő engedélye nélkül, elviszi az óvónő a gyereket pszihológushoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az óvoda vezetőjéhez menj be.

Nem is értem??

Mondjuk nálunk is volt ilyen, de ott kijött az oviba a pszihológus és minden gyereket megnézett.

Nem csak egyet!?!?!

2010. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van óvodai pszichológus, akkor az minden gyereket megnéz. Egyébként mennyi idős a gyerek? Mi vele a probléma? egy óvónő
2010. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
-elvitték és csak őt egyedül.5éves.Fél az óvónénitől, nem szereti és ha kérdez tőle verset vagy mondókát, akkor a fiam nem akar válaszolni.Ezért elvitte, mert szerinte a gyerek szorong!Előtte engedélyt kért, de nem egyeztem bele.A gyereknek azt mondta, hogy titok és ne mondja el otthon!
2010. ápr. 28. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj be a vezetőóvónőhöz és mondj el neki higgadtan mindent! ehhet nem volt joga az óvónőnek!! Ha szorong a gyerek és csak az oviban van ilyen probléma, akkor ott valószínűleg vele van gond és nem a gyerekkel... Különben is egy 5 évesnek még joga van hallgatni :)) Mi az, hogy verset kérdez tőle???? Együtt mondhatják, akinek esetleg kedve van, egyedül is elmondhatja, de nem feleltetheti a gyerekeket a tanultakból... egyébként a vers tanulás nem is kötelező foglalkozás, csak akinek kedve van, az vesz részt rajta...

Az, hogy a gyerekedet hazugságra akarta kényszeríteni, meg mindennek a teteje... ha a vezetőóvónő nem lép, akkor mehetsz a fenntartóhoz is (önkormányzat). Ehhez egy óvónőnek sincs joga!!!! Nem csak túllépte a hatáskörét, de megsértette a szülő jogait is, emellett a gyereket is olyan dolgoknak tette ki, amihez a te engedélyedre és jelenlétedre lett volna szükség.... Egyébként a pszichológust se értem, hogy nézhette meg a gyereket írásos beleegyezés nélkül, a te ottléted nélkül... ott is lehetne felelőst keresni! óvónő anyuka, Zs

2010. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
-ügy megoldva és köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 29. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy mi lett a megoldás ??? Elképedve olvastam a történteket :-(
2010. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az óvónéni bocsánatot kért és a gyerek sem akart elmenni onnan.De elbeszégettem a fiammal és most csak azért is verseket mond, ha kérik ha nem:)
2010. máj. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!