Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Sokan miért vágatják...

Anyukák! Sokan miért vágatják le a hosszú hajukat szülés után?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Engem is èrdekel
2016. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem vágatják le sokan.
2016. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Engem is érdekel. A rokonságban is ez történt és nem értem miért.


Én pl. biztos nem fogom levágatni, alig vártam hogy újra jó hosszú legyen és növesztem tovább nem hogy még levágatnám!


31+1 hkm

2016. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Én terhesen vágattam le. Azért,mert a seggemig ért és már zavart,kényelmetlen volt nekem. Most növesztem vissza,amíg el tudom majd viselni.
2016. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon hullott. A babám kezében folyton hosszú hajszálaj voltak.
2016. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Szintén mint az utolsó. Nagyon nagyon elkezdett hullani. De a lakást kb nem lehetett látni már annyira! A szoptatás kissé leamortizált:)

Imádom a rövid hajam:) annyira kényelmes.praktikus, csajos. Elötte nagyon hosszú dús csokibarna voltam:) de mégsem bánom. Amúgy ha nem ment volna nagyon tönkre akkor tutira nem vágattam volna le!

2016. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Szülés után rettentően hullott, és a baba is rászokott, hogy tépje. 20 szálas tincsek maradtak a kezében.

Keveset aludtam, nyúzottnak néztem ki, és a hajam is xar. Gondoltam, ideje váltani. :)

10 évet fiatalodtam ránézésre.

2016. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Ismerősömnek is szép, hosszú haja volt, de a baba állandóan tépte, ezért vált meg tőle.

Meg sokan panaszkodnak, hogy szoptatás alatt kegyetlenül hullik, valószínűleg ez is közrejátszott.

2016. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
6,5 hónapos a kisfiam, a hajam nagyresze kihullott. Mindenhol haj van, ráadásul nagyon érdekli es folyton megfogna. Ezert en is mindig osszefogom azt a kis maradékot.
2016. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Jó pár anyukát ismerek aki levágatta szülés után a haját, viszont ismerek sokat aki meg nem. Általában az ősanya típusok teszik ezt, akik azt hiszik hogy már nem nők, hanem csak anyák. Egyébként ha tépi a baba nyugodtan össze lehet hátul fogni. Én nem vagyok öregasszony úgyhogy nem vágatom rövidre majd 30 év múlva.
2016. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!