Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Sokan miért vágatják...

Anyukák! Sokan miért vágatják le a hosszú hajukat szülés után?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Én első után azért vágattam, hogy szoptatáskor ne érjen le odáig, ne kelljen éjszaka is copfozni mielőtt szoptatnék. Nekem nem hullott amúgy. Másodiknál azért nem vágatom, mert hajtépős, így csak copfban tudom elképzelni az életet, úgy nem tépi. Nagyon rövidet nem akarnék, nekem az állig érő a rövid :-).
2016. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%

Én ilyenre vágattam :) Nem tudom hányas válaszoló voltam!


(nagyon öregasszonyos nem? Szerintetek is? :D)

Én dögösnek érzem magam vele. Dögösebbnek mint zsíros, összefogott,lelapult,baromira hulló,igénytelen külsejű hajjal ;) ) Mert nekem már olyan volt!

2016. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%

12-es vagyok!

A link lemaradt :)


[link]

2016. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

Off:Azert csak bele tudta valaki szoni a valaszaba az osanya kifejezest...tapstaps...

Kepzeld en osanya vagyok,evekig szoptatok,kendoben hurcolom a gyereket,veluk alszunk ha ugy adodik,ja es voltunk olyan megatalkodottak a ferjemmel,hogy harmat is csinaltunk belőlük...

De a hajamat spec. Soha egyikuknel sem vagattam le,es ami meg durvabb vorosre van festve...na ezt ossze tudod rakni? Durva mi?

On: gondolom praktikus okokbol,ne tepje a gyerek,mar nem akarja festeni,hullik,stb..millio oka lehet

2016. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy rokon mondta szülés utàn mikor babalàtogatóba jött, hogy le kéne vàgatnom a hàtközépig érő hajam, mert úgy asszonyosabb. Hàt úgy kinevettem, hogy kicsordult a könnyem:) Nem vàgatnàm le semmi pénzért. Sokszor összegumiztam vagy feltűztem, hogy ne lógjon, ne kapjon bele a kicsi és ennyi. Azóta sem lettem asszonyos😁
2016. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
A derekig ero hajamat vagattam vallig erore kb 30 hetesen. Azert, mert megterhelo volt mosni, kezelni, stb. Praktikussag miatt vagattam rovidebbre, ennyi. De ez meg mindig nem rovid szerintem.
2016. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Szules utan ami nem hullot ki haj a terhesseg alatt az akkor hullik ki

Nekem is rettenetesen hullot es csunya lett emiatt

A haj szerencsere vissza no szal nem olyan nagy tragedia :-)

2016. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
én is azért vágattam le, mert nagyon hullott..és ronda volt. két oldalrol, a halantékomnál teljesen kihullott a hajam, tobben megkérdeztek, hogy miért borotváltam le :-S már 3 éves a fiam, és ujbol hosszu a hajam :)
2016. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
Akik a hajhullas miatt vagattak le, azoktól kérdezném (nem piszkalodasbol),hogy utána nem hullik ha rövid? Segít valamennyit?
2016. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
Combig érőt vágattam derékig. De nem szülés után, hanem amikor a gyerek majdnem 1 éves volt. Én akkor értem a tartalékok végére, kegyetlenül hullott. Igen, segített a 50 centi mínusz (adomány lett belőle). Inkább extra hosszúval voltam ősanyás külsőre.
2016. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!