Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden este felmegy 37 fok...

Minden este felmegy 37 fok körülire a lanykam hoje?! 15honapos. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Volt mar ilyen korabban is,kb 6-8 hónapos korában,hogy hetekig este 37korul volt a hoje.Sokat volt beteg akkoriban,tesó mindenfélét hazahozott az ovibol.Akkor jöttek ki az első fogai.Foga azota is folyamatosan jon neki.Szoval akkor is volt ilyen,sokat mertem neki a hojet ,aztán a dokik leállítottak,hogy ha jókedvű,nem is érzem melegnek,ne merjem,tok normalis. Na azota nem is mertem....Nyaron nem volt beteg sem.Most viszont... skarlátos lett par hete,azota meregetem neki (főleg mert oltásra készültünk,meg is kapta)...azota szinte minden este 37-37,3 között mozog.4 őrlőfoga jon,abból 3nak mar attort egy egy sarka...doki szerint ez normalis ho,ha nem tűnik betegnek,akkor semmi,fogatol simán lehet.Megvizsgalta alaposan,rendben találta.Oltast is simán megkapta.Volt valaki igy??? Valóban lehet a fogzástól huzamosabb ideig magasabb testhomerseklet?! Egy másik doki szerint amugy 37,5ig normalis a babak hoje,na de ez mekkora babakra vonatkozik?!bocsi ha hosszu lett.koszi ha irtok
2016. nov. 7. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik lányomnak, volt ilyen. Kb. fél év volt, mire rendeződött. Vért vettek, vizeletet néztek, hogy nincs-e valami gyenge gyulladás a szervezetében. Minden negatív lett, doktornő kijelentette, hogy magasabb az alap testhője, mint egy átlagos emberkének, nem kell foglalkozni vele. Ha nem rosszkedvű és nem beteg, tényleg ne foglalkozz vele. Lehet, hogy estére beizzad, melegebb a fürdővíz. Vagy egyszerűen fáradt.
2016. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattál.😘
2016. nov. 8. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a hőmérséklet! Sokat ugrál, foga jön, melege van, stb...bőven belefér! NE MÉREGESD! FELESLEGES EZEN PARÁZNI! Úgyis látszik rajta, ha beteg.
2016. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom feltettél egy másik ilyen kérdést is. Ne mérd állandóan! Ez már beteges! Hagyd azt a szerencsétlen gyereket békén! Biztos nagyon jólesik neki, hogy folyton a fenekébe dugdosod a lázmérőt.
2016. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!