Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy évesnek nem kevés napközbe...

Egy évesnek nem kevés napközben a 20 fok? El lehetek így vele?

Figyelt kérdés

Fel van öltözve melegen. Harisnya, arra melegítő. Lábán tutyi. Body plusz meleg pulcsi. Központi fűtésünk van vegyes tüzelésű kazánról. Ha begyújtok nagyon meleg van 24 fok. Kicsi is izzad akkor és én sem érzem magam a legjobban. Míg nappal nem csökken 20 fok alá a benti hőmérséklet igyekszem elkerülni, hogy nappal is begyújtsak.

Jól csinálom vagy nem? Két tesója az oviban van napközben.


2016. nov. 8. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Egy eves gyerek mellett en befutenek. Vagyis be is futottem.
2016. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

20 fok, akkor jó, ha folyamatosan mozog az ember. Különben hideg, akkor is, ha fel van öltözve.

Nem lehet szabályozni, hogy meleg legyen, de nem túl meleg?

2016. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

1 fokkal van csak több nálunk, de megsülne a gyerek ennyi ruhában, mint amit ráadsz.

Most épp hosszú u. body, pamut harisnya van rajta (talpa csúszásgátlós), ebven kúszik-mászik, bútor mellett lépeget (1 múlt), semmi baja.

2016. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert úgy működik, hogy megrakod a kazánt vagy nem. Ha megrakod ontja a meleget. Sajnos nem termosztát, hogy beállítod 23 fokra éjjelre meg 19 re.
2016. nov. 8. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
A viz hofokat akkor is lehet szabalyozni.
2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as! Én úgy érzem, hogy 20 fokban kell ennyi ruha. Izzadós duci babám van. Rögtön izzad, ha melege van. Mikor begyújtok rövid újjúban van olyan melege van.
2016. nov. 8. 10:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek így a jó, akkor mi a kérdés?

Én begyújtanék, mert fázósak vagyunk. 20 fok, illetve 19 körüliben pedig jó aludni éjszaka, de nappal nekünk kell a 21-22 C. Kinek mi.

2016. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Te tudod h fázik e a gyerked.. Van aki jobbam szereti a hüvöset van aki meg a mekeget. Én fagyis vagyok. F3rhem nrg a lányom jegesmacik. Napközben 20-21 fok van. Harisbya bodey pulcsi vékony.

Du fűtünk be max 24-25 fokig.

15 hós kislány anyukája.

2016. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen jó! 20 fok nap közben, felöltözve tökéletes. Nyilván látnád ha fázik, de nem hinném, hogy fázik így.


Nem kell és nem is szabad agyonfűteni a lakást. Több okból sem. Egyrészt a kórokozók jobban szaporodnak melegben, jobban szárad a levegő és így a nyálkahártya a sok fűtéstől, meg ha kiviszed nagyobb a hőkülönbség, könnyebben fázik meg, vagy jobban fázik kint stb.

1 évesen ráadásul már nem is olyan pici, nem kell neki nagyon meleg.


Szerintem a 20-21 fok az ideális a lakásban. Alváshoz éjjel 18-19.


Jó nyáron nyilván nincs mit tenni, ha éppen meleg van, de szerintem pont jó ahogy csinálod.

2016. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet túl izzadós, ha ennyi göncben nem sül meg. Ha kimegyünk adok ennyit rá alulra.

3-as voltam.

2016. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!