Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napközben amikor a kétéves...

Napközben amikor a kétéves gyerekek játszanak a szobájukban, szeretném ha szólna valami, nem csak csend lenne a szobában. Milyen két évesnek való mesejátékot, zenét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Halász Judit lemezek vannak, egyenlőre azok szólnak, azokat nagyon szeretik, néha még táncolnak is rá. :)

#gyerekzene #gyerek mesejáték
2014. júl. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Alma együttes, Gryllus Vilmos, Kaláka, Dzsungel könyve.
2014. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom. Változatos, kedves, kifejezetten gyerekeknek (de én is szeretem:) ).

2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet. A legkiegyensúlyozottabb emberek el tudják viselni a csendet. Nem kell, hogy belőlük is olyan ember legyen, akinek mindig "duruzsol a tévé".
2014. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az a csend csak téged zavar, őket nem. Hallgass a hármasra, elég az, ha időnként hallgattok valamit, ne szóljon állandó zene.
2014. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Éppenhogy ne szóljon semmi, csak ha kérik. A legértelmesebb emberek mind introvertáltak és ez már koragyerekkorban is megmutatkozik. Amikor egy kisgyerek játszik, akkor nem kell neki háttérzaj, mert az csak zavarja.


Inkább az a kérdés, hogy TE miért nem bírod el a csendet? Zavar, hogy hallod a gondolataidat? :)

2014. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Teljesen egyetértek az utánam szólókkal. Változatosságnak nagyon jó ha néha zene szól. De azzal én is úgy vagyok, hogy ha elmélyülök valamiben, hirtelen "agyoncsap" a háttérzaj. Kiborító tud lenni. Nem kell a gyerekeknek sem. De ha programként akartok zenét hallgatni, arra nagyon jó a picur rádió.
2014. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A felvetésre, hogy engem zavar a csend, a válaszom: nem. Én sem akarok a gyerekeknek állandó háttér "zajt", de gondolom - mint nekem is - néha jó zenét hallgatni, néha jó csendben tevékenykedni. A komolyzenét is nagyon szeretik, élő zenére másfél évesen is táncolnak, tapsolnak. Én úgy gondolom, hogy a helyes a mértékletesség.
2014. júl. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!