Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a helyzet akkor ha az apáé...

Mi a helyzet akkor ha az apáé a felügyeleti jog, és bántalmazza az anyát? Az irjon aki segiteni szeretne.

Figyelt kérdés
Elég hosszú história ez, hogy miértm maradjunk annyiban hogy a manipuláció és érzelmi zsarolás nagy úr. Lényegében ez a helyzet: egy éves fiam apjánál van elhelyezve a gyerek, aki visszaél ezzel.Bulizik, cuccozik, ver. Legtöbb verést a házon belüli kamera mindig rögzit premier plánban. Mit tehetek hogy ugy elhagyhassam hogy a gyereket is vihessem.Nyilván ha megver nem hagyom itt egy ilyen emberrel...de ha elviszem rendort kuldhet ram mert o a kizarolagos jog gyakorlo. Most akkor mivan...? :(
2016. nov. 13. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az ertelmetlen fogalmazásert csak szanaszet vannak a gondolataim..
2016. nov. 13. 10:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség-feljelentés-látlelet
2016. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Videófelvétel hónod alá, elmész valahová, ahol fogadnak (szüleid, nővédő szervezetek), a videót leadod a rendőrségen és feljelentést teszel.


Miért ő kapta a felügyeleti jogot? Alapvetően az anyának szoktak kedvezni, oka van, ha a férfi kapja.

2016. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek miért van elhelyezve bárkinél? Ezt nem értem.


Beszélj ügyvéddel, az a biztos.

2016. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hosszú, de ennek ismerete nélkül nem lehet értelmes tanácsot adni.

Első gondolatom, hogy az anya fiatalkorú és ezért lett az apa a gyám.

A helyedben felkeresnék hétfőn egy ingyenes jogi tanácsadást, az a biztos, amit ott mondanak!

Gondolom, gyermekelhelyezési per lesz a vége, vagy hasonló. Úgyhogy az sem lenne kidobott pénz, ha rögtön egy ügyvédet keresel.

2016. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Önszántamból" mondtam le. Különben kitett volna az utcára és beadta volna a már meglévő perbe hogy hozzá jöttünk egyik napról a másikra szüleimtől akik nél családi perpatvqrok voltak...szép tudom. Esélyem nem lett volna amugysem ellene mert ő egy milliomos vállalkozó ( együtt lezdtük el de minden az övé...) én meg gyesen vagyok és mivel szüleim ilyenek nincs kihez fordulnom...ezért hogy a fiammal maradhassak rákényszeeültem erre, mert a birono amugyis ot partolta...jol megvoltunk, nem volt gond, eljegyzett minden rendben volt elotte soha nem is vert meg, nem hittem hogy gond lesz, de szerintem most megcsal és ezért viselkedik igy. Azért mer bantalmazni mert ugy gondolja patt helyzetben vagyok: igaza is van, de a gyerekem elvihetwm magammal vagy a gyámügy jpgot ad arra hogy a gyermekem mellettem legyen ?

Mert nyilvan nem fogom birni lelkileg testileg. Sokszor el is zavar kitesg az utcara. Pl mert nem akarom elengedni bulizni..vagy barmit szolok azonnal visszael a helyzettel és nekem jön.

2016. nov. 13. 10:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Felnott vagyok 26 éves csak nincs semmim és senkim...
2016. nov. 13. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez így nagyon szomorú. Csak azt végiggondoltad, hogy miből tartod el a gyereket és hová viszed?

Mert így egy gyermekelhelyezési perben nagy hátránnyal indulsz.


A verés miatt fel tudod jelenteni, kérdés, hogy mit kap érte. Addig él tudod intézni, amíg leüli, hogy a gyereknek te legyél a gyámja, és el tudod vinni. De ehhez ügyvéd kell, ami nem lesz olcsó.


Legelső lépés, hogy keress munkát!

Mert jelenleg az a helyzet, hogy a pasid kivághat az utcára, te meg kereshetsz egy hajléktalanszállót.

2016. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen hülye ember nincs. Kamu.


Ha igaz: gyereket nem viheted sehova. Verésért látleletet vetetsz. A gyerek elhelyezését 3 évente lehet felülbírálni, megváltoztatni.

2016. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros.

26 evesen nincs iskolad, vegzettseged, nem dolgoztal ?

Mert ha dolgoztal volna lenne gyed.

Mekkora a gyerek ?

Onszantadbol lemondtal rola , de megis egyutt laktok ?

Azert mert o milliomos az nem ok arra, hogy nala helyezzek el, de ha te mondtal le rola az mas.

De miert kellett per ha egyutt laktok ?

Injabb beszelj ugyveddel, mert zavaros az egesz es itt nem tudunk segiteni.

2016. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!