Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van mindenki ezen kiakadva?

Miért van mindenki ezen kiakadva?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Kiskoromban óta mindig sok gyereket akarok és hamarabb mint az átlag. Mondjuk 22 évesen az elsőt. Anyukám is ki van ezen akadva. Ez olyan durva manapság??!

2016. nov. 13. 12:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mi 27 évesen már a harmadikat tervezzük.ha jó ferjet találsz, támogat a családod is és tudsz suli mellett némi pénzt keresni előre, akkor: gyerünk! én azt mondom :)
2016. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rajta kiakadva, konkrétan lesz.arom :D

mki azt csinál, amit akar.

De tudod, az hogy te mit akarsz, majdnem a 20. a sorban.

Mert a sok gyerekhez kell egy pasi. Van már pasid? De olyan pasi, aki akar is gyereket, meg sokat is.

Aztán tegyük fel, van egy ilyen pasid.

De nem esel teherbe az istennek se.

Kiderul, hogy beteg vagy, hónapokig kezelni kell, és akkor végre terhes leszel. De aztán elvetelsz. Várni kell az újabb gyerekkel, hipphopp már 20 éves vagy. Végre megszuletik.

De esetleg beteges és sokat kell kórházban lennetek. Ugrik is a kistestvére projekt.

Közben ferjedet kirugjak, és neked is dolgozni kell.

Oké, ez egy rossz forgatókönyv, de meg kell ertened, az nem elég, hogy te "sok gyereket akarsz és jó gyorsan". Én meg szivesen lennék a római pápa! Ez nem ilyen egyszerű és az élet annál sokkal csalafintább, mint ahogy te most látod!

Édes tudatlanság!

2016. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!