Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szomszéd maszívan füvezik....

A szomszéd maszívan füvezik. Mit tegyek? Áll a lakásban a szag min. Heti 3x.2 pici gyerekem van.

Figyelt kérdés
Félek balhézni de már unom h hidegben is egész nap szellőztetek. Aggódom a gyerekek miatt is. Mit tehetek?
2016. nov. 16. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Feljelented illegális birtoklásért. Most ezt komolyan kérdezed?
2016. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Neked mi közöd a szomszédodhoz?Azt csinál amit akar. Már nem azért, de ha szellőztetsz akkor nem az utcáról jön a levegő? Vagy a szomszédba nyílik az ablakotok?
2016. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Komolyan. Ült már sitten. Nem akarom, hogy célpontok legyünk. Félek.
2016. nov. 16. 14:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Panelben lakunk és falszomszéd. Az a közöm hozzá, hogy a 10 hónapos babám ágya mellett jön át ez a szar heti 3x, órákon át. Ha szellőztetek, hideg van. Nagyon.
2016. nov. 16. 14:39
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

De még mindig nem értem, a falon keresztül jön át? Ne nézz már teljesen hülyének.

Ha szerinted a falon keresztül átszivárog, akkor rakd át a kiságyat.

2016. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Te, fogalmam nincs hol jön be fizikailag de leszarom hogy őszinte legyek. Áll kint a folyosón is. Nem kell találgatni. Más szomszédok a folyosóablakot is nyitogatják ilyenkor. Komolyan masszív szag. Nem fogom mérni hol jön be. Van. Töményen. És nem én fogok alkalmazkodni. Ez nem egy rossz szokás, amit illik elfogadni. Ahogy a gyerekeimet sem akarom ilyen környezetben nevelni. Nehogy már nekem kelljen magyarázkodnom!
2016. nov. 16. 14:46
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Én is panelben lakok, vékonyak a falak, de azért semmilyen szag, füst nem megy rajta keresztül.

Nem az ablakon át jön be? Wc, fürdőszoba szellőző? Azt le tudod ragasztani+szólsz neki.

2016. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
A lépcsőházban is áll a füst? Akkor rendőrt hívnék.
2016. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen. Kint is. Keresztben nyitjuk a folyosó ablakokat. Hallottam már hogy más szomszéd kiabált velük. Eredménye nem lett sajnos.
2016. nov. 16. 14:49
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Névtelenül is tudsz bejelentést tenni. Ha a többi szomszéddal is rosszban van, nem fogja tudni kivolt.
2016. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!