Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a szag (valamelyik...

Mi lehet ez a szag (valamelyik szomszédtól)?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom semmihez sem hasonlítani. Kicsit édeskés szag, de olyan vegyszeres is... de nem olyan, mint egy tisztítószernek vagy mosogatószernek.

Egyre többször érzem, ha kinyitom az ablakot (és persze rögtön be is zárom, mert nagyon durva).



2016. jan. 15. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamilyen rovarírtó?
2016. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy valami illatosítót éget nekem ezek olyan fura illatúak mintha valami illatosított ruha égne.
2016. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vizipipa?
2016. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hetek óta van. Néha csak enyhén érzem, néha meg nagyon durván. (De mindig csak kintről)

Nem hinném, hogy vízipipa... nem tudom, ki lenne képes ezt direkt szagolni. :D


A másik, hogy egy volt szomszédom is érzett furcsa szagokat régebben, de akkor én nem (kérdezte tőlem).

Ő arra is gondolt, hogy valami füvet termeszt valaki vagy ilyesmi :D bár nem tudom, ahhoz milyen szereket használnak.. így elég könnyű lenne vele lebukni

2016. jan. 15. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Műanyag hulladékkal fűt...
2016. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyan: indiai kendert termeszt. Marihuana ültetvény van a házában, de ezt az áramszolgáltató is láthatja, mert túl nagy a villanyszámla. Vagy se, mert lopja az áramot.
2016. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 és ez a növényeknek a szaga vagy valamilyen vegyszer/permetszer?
2016. febr. 17. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én itt nem érzem. Linkeld be, hogy mi is érezhessük.
2016. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!