Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A lànyom egyik osztálytársának ma volt a születésnapja és vitt be az iskolába csokit,amivel megkínálta az osztályt.

A lànyom nem kért,erre az egyik tanárnő mondta,hogy ennyi idősen ne fogyókúrázzon és vegyen a csokiból.

(mindezt azért,mert a lányom gyakran visz salátát illetve egyéb egészséges ételeket)

Valóban arra tanítom,hogy ne egyen sok édességet és figyeljen oda,hogy mit eszik,de nem fogyókúrázik.

Szerintetek normális,hogy a tanár ezt álítja?

Délután mikor mentem a lányomért,ezt nekem is elmesélte.


2016. nov. 16. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
túlreagálod
2016. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem,nem normàlis, hogy ìgy túlreagàlod.
2016. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt is megtanithatod neki hogy nyugodtan vehet csokibol ha megkinálják ,mert nem lesz neki semmi baja töle 1-2 kocka csokitol ,főképp ha igen ritkán eszik.
2016. nov. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy ne vegyen a csokikból

Ő nem kért magától,mert már hozzászokott hogy ritkán van csoki

2016. nov. 17. 06:46
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Totál túlreagálod!Azt csak halkan jegyzem meg,hogy eléggé bele lett plántálva a gyerekbe,hogy ne egyen sok édességet,ha még ilyen alkalomkor se eszik belőle....azért az se teljesen normális dolog.
2016. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Szaz gyerekbol egy fel viselkedne igy;))
2016. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem rá hogy ne egyen csokit,csak azt hogy mértékkel

Bocsánat,hogy nem akarom hogy a gyerekemből egy elhízott bálna legyen...

2016. nov. 17. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs azzal hogy nem akarod hogy bálna legyen és hogy mértékkel egyen édességet. de ettől még a szituációt túlreagálod. a tanárnő nem nyomta le a torkán a csokit, ha jól sejtem, csak mondta neki hogy nyugodtan vegyen
2016. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem reagálom túl,de a tanárnak semmi köze ahhoz hogy a gyerekem miből és memnyit eszik

nem azt mondta neki,hogy nyugodtam vegyen belőle,hanem lecs*szte,hogy ne fogyókúrázzon

2016. nov. 17. 17:19
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Tanitok, ovonok, vedonok, mindenki porondon van ezen a heten. Ez a sok tokeletes szulo, sok mintagyerek:)
2016. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!