Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A lànyom egyik osztálytársának ma volt a születésnapja és vitt be az iskolába csokit,amivel megkínálta az osztályt.

A lànyom nem kért,erre az egyik tanárnő mondta,hogy ennyi idősen ne fogyókúrázzon és vegyen a csokiból.

(mindezt azért,mert a lányom gyakran visz salátát illetve egyéb egészséges ételeket)

Valóban arra tanítom,hogy ne egyen sok édességet és figyeljen oda,hogy mit eszik,de nem fogyókúrázik.

Szerintetek normális,hogy a tanár ezt álítja?

Délután mikor mentem a lányomért,ezt nekem is elmesélte.


2016. nov. 16. 22:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Ennek mi köze a kérdéshez?

2016. nov. 17. 18:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Az 5. vagyok.Gondolom csak annyi,hogy megy a fi*ázásuk,és lejáratásuk...

Különben nekem 3,kicsit sem elhízott gyerekem van(többféle korosztályból,24,8,4 évesek),holott esznek-minőségi-csokoládét,és sütit is.Itt a mértékletességen és a minőségen van a hangsúly.Úgy kifejezetten soha nem tanítottam/tanítom Őket erre,inkább példát mutatok/mutatunk!És ez igaz mindenre(az étkezésre,a víz,villany használatára,a munkához való hozzáállásunkra,stb.)

2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Elhiheted,hogy minőségi ételeket/ruhákat stb. veszünk mivel magasan átlag feletti fizetésből élünk

De a minőségi csoki/süti is hízlal,igaz nem annyira mint az olcsóak

Ez nem a tanárok fi*ázására megy ki,hanem azt szeretném megtudni,hogy mit gondoltok arról hogy egy tanár fogyókúrázással vádol egy gyereket,azért mert gyakran eszik salátát,gyümölcsöt stb.

Természetesen én is példát mutatok a gyerekeimnek minden téren

Én is ritkán eszek édességet és ezt tanítom a gyerekeimnek is,főleg a lányomnak mivel szerintem kifejezetten taszító egy elhízott lány

2016. nov. 17. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!