Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vesztek másfél év körüli...

Mit vesztek másfél év körüli gyereketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit vegyek az unakokaöcsémnek. Kisfiú. Júliusban volt 1 éves. Fiamnak sem tudom mit vegyek ő másfél éves neki nagyon sok mindene van a nővéréről. Nem akarok felesleges dolgokat venni. Ilyen taposó zongoraszerűségre gondoltam, van olyan amin állatok is vannak és azok is hangot adnak ki. Szerintetek jó ötlet?
2016. nov. 17. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
jo otlet bar en ennyi idosen mar olyanokat vettem amiklel 4-5 eves korig akar eljatszik...pl kerti jaszohazat kapott karacsonyra, meg crayola rajzszonyeget (utobbi mondjuk az ev atverese de onmagaban nagyon szeretné szegényem hasznalni csak epp alkalmatlan rajzolasra), aztan kapott 3d puzzlet, hangos konyvet mikrofonnal, meg vonatot sinekkel, duplot, epito kockat....ezeket mind 1,5 evesen es jatszik is minddel mai napig most 2,5 eves
2016. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Karácsonykor 16 hónapos lesz a lányom, ő mega blocksot vagy duplót kap, mágneses rajztáblát (szerintem ez se nemspecifikus).

Ilyen zongoraszőnyege állathangokkal 6 hónaposan lett. Túl harsány, most is inkább a hangszórót szedné szét, hogy elhallgasson.

2016. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

baby weels autópályát kapott, még 2,5 évesen is játszik vele és rengeteg ruhát, kis mesekönyvet, óriás plüsst(ami porfogó..), formaberakóst, -kirakóst, kisautókat, meg nínózó rendőrautót, gyümölcszeletelős játékot, érdekes, hogy tavaly volt és már alig emlékszem, de több napra kellett elosztani, mert a bőség zavara nem esett jól a gyereknek(nagy a család, így sok volt az aji).

pl nagyon örült a rendőrautónak, de amikor meglátta hogy még egy kisautó és mégegy, egy kicsit mintha letört volna.

2016. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a taposó zongora úgy tudom kiságyba való a rácsra fekvő babáknak, ill csak azt ismerem FP.
2016. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lego duplo, konyvek, domper, talicska, formabedobo, puzzle.
2016. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Karácsonykor lesz 17 hónapos a kislányom. Mivel a könyvek es a járművek a kedvencei, tőlünk kap egy Lego duplo repteret vagy mi a szöszt :D illetve egy könyvet, nagyszülőktől meg vonatot, de az náluk lesz, mivel sokat van ott a manó :) Rengegteg játéka van már így is, úgyhogy ennyi elég sőt... Mar látom előre h a csomagoló papír meg a dobozok jobban fogják izgatni :D Inkabb azon igyekszünk, hogy meghitt, nyugodt, kellemes karacsonyunk legyen, ez többet számít, mint az ajándékok :) főleg egy ilyen picinek :)
2016. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiam 1,5 évesen Baby Wheels pályát kapott autókkal. Még most, 3,5 évesen is elővesz. (Talán a karácsonyi Hot Wheels pálya leváltja)

Nagyon egyszerű, de strapabíró játék És az autókat fürödni is viheti, mert gumiból vannak.

2016. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Autó,formabedobo, kirakó, zongora, dob, golyóvezető mesekönyv, fp zsiráf meg sorolhatnám holnapig vannak. Lányomról is sokminden megmaradt.
2016. nov. 17. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, fiamnál autóból sosem elég. Most is csak autókat kért (Duplot, tologatós Verdát, gyurmás munkagépet., buszt, kukásautót...stb)
2016. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

autópályát nem említttél

a hot weels baby tescoban is van


nekik hatalmas játék ha van garázs, alagút

2016. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!