Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövő héten szülinapi bulija...

Jövő héten szülinapi bulija lesz a gyermekemnek egy játszóházban. Ilyenkor a szülőnek mi a "feladata"?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első játszóházas bulija, 7-8 éves kisfiúk lesznek jelen. Nekünk, mint a szülinapos szüleinek, mennünk kell velük folyamatosan és felügyelni őket? Vagy el lehet engedni őket játszani, és csak néha nézzek rájuk?

Osztállyal már voltak játszóházban, ott 30 főre volt 2 tanár, nem tudom ők, hogy oldották meg, de senkinek nem lett semmi baja.



2016. nov. 18. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a vendéglátó szerep ilyenkor is a szülőé. Itt a játszóház kvázi csak a helyet biztosítja, és utána a takarítáast. tehát kb csak szórakoztat, és megoldja azt a problémát, hogy esetleg valaki nem tudja, mikor van már túl késő :o

Szóval fél szemmel igenis ott kell lenni, figyelni, ha kimelegszenek, innivalóval kínálni őket, figyelni az órát, hogy ha van torta, akkor az is beleférjen az időbe, lehetőleg ugrálás utána már ne legyen, nehogy visszaköszönjön, stb, stb.

2016. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz fiamnak 9 évesen volt szülinapi bulija játszóházban. Én végig velük voltam, de csak kívülről szemléltem őket. Negyed óránként kértem h pihenjetek... Akkor ittak, ettek....

Ha láttam h nagyon szét pakoltak, kértem, h rakják vissza. Egyébként a felügyelő hölgy is figyelt rájuk... és kedvesen szólt...

Gondolom zártkörű lesz.

2016. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem zártkörű lesz, csak egy külön hely lesz a tortának, innivalónak. A játszóház hatalmas, szóval tele lesz más gyerekkel is. (az egészet kibérelni túl drága lett volna:))

Nálatok a meghívottak szülei is ott maradtak?

2016. nov. 18. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

enyém (#1) gyerek csak 6 éves, szóval igen, ott voltam a szülinapi bulikon a gyerekemmel. volt, aki az 5évest is otthagyta, enyém szerintem még jövőre is igényelni fogja, hogy megvárjam.

ráadásul kell a segítség tortázás előtt: átöltözés száraz ruhába, hajszárítás, stb... szóval jó, van megbeszéled 1-2 szülővel legalább, hogy maradjon.


itt is amúgy a játszóház nem zártkörű ilyenkor, hanem van egy privát helyiség a vendéglátásra asztallal, székekkel.

2016. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk volt aki maradt(szülő) volt aki 3 óra múlva visszajött a gyerekért. A vendéglátó szülőnek azért illik figyelnie az összes gyerekre és néha itatni/etetni is őket.
2016. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Baranka ***** válasza:
Mi eddig mikor hivatalosak voltunk játszóházas szülinapra akkor az ünnepelt egyik vagy mindkét szülője látta el a házigazda szerepét. Figyeltek az ott hagyott gyerekekre. Az én gyerekeim simán ott maradtak volna egyedül,de én jobban szeretem tudni, hogy mit csinálnak és kicsit ki is kapcsolódom, hogy felnőttek közt is vagyok.
2016. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!