Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lejár a fix munkaszerződésem...

Lejár a fix munkaszerződésem 2010. 04.30. A terhességem miatt sajnos tegnap a doki közölte Fekvés! 8-éve folyamatos jogviszonyom van, idáig de szűlni csak 2010. 08.14-re vagyok kiírva kapok így gyeded?

Figyelt kérdés
Passzív táppénz beleszámít a gyedbe vagy munkanélkülire menjek?
2010. ápr. 29. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj passzív táppénzre, ez 30 nap, utána munkanélkülire. Nem tudom, mennyi ideig vagy jogosult az álláskeresésire, de ha elég időd van, hogy szülésig kitartson, akkor kapni fogsz tgyást, gyedet is, de csak ha a tgyás után visszamégy álláskeresésire amíg igényled (néhány nap)
2010. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egy kezecskét nyomtam, nem tudok mit hozzátenni az első válaszhoz. Mindent leírt, amit tudnod kell.
2010. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!