Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit dolgozhatnék az ikrek...

Mit dolgozhatnék az ikrek mellől itthonról? Anyukák, akik otthonról dolgoztok, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Két nyelven beszélek felsőfokon (angol és olasz), de egyetem alatt estem teherbe az ikrekkel, így a diplomám még nincs meg (mérnöki lesz). Nem tudok eljárni itthonról, mert nincs segítségem, de szeretnék olyan munkát végezni, amit itthonról is tudok, hogy kiegészítsem, amit kapunk. Adnátok ötleteket? Van egy kereskedelmi okj-m is. Így hivatalosan tudok kereskedni, ha tudnék valamivel. De a gyerekruhák nem nagyon mennek, még azt sem tudom eladni, amit mi kinőttünk, normális haszonnal meg pláne nem. Mit tehetnék? Minden tanácsnak és tippnek örülök! Köszönöm, ha ír valaki! :)
2016. nov. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Fordítás,skypeon nyelvoktatás.
2016. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fordítás,nyelvoktatás az otthonotokban

Tervezz ruhákat és készítsd el azokat el tudod adni

Remélem sikerül valami jó munkát találnod!

2016. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A nyelvoktatás nem fog menni, mert azt egy tanítvány se fogja jó néven venni, hogy 5 percenként fel kell ugrálnod a gyerekekhez, vagy ők másznak rátok.

Fordítást keress.

2016. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, de én sosem fordítottam még. Nem mondom, megértem a szövegeket, de ahhoz nem kéne szakembernek lenni? A tanítással is hasonló érzéseim vannak. Miért fizetne nekem bárki is érte, ha én nem vagyok tanár?

Nagyon más beszélgetni egy adott nyelven és más tanítani, nem? Egyáltalán legális ez így? Nem lehet baj belőle, ha így szerzek pénzt?

2016. nov. 18. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Upwork-ön nézz fordítói munkákat, nagyon sok van. Ott aztán senkit nem érdekel, hogy van-e róla papírod, csak csináld meg jól. :) Viszont adózni valahogyan kell utána, pl KATA-s vállalkozóival. Ez mondjuk minden legálisan végzett otthoni munkára igaz persze.

Amúgy bármilyen informatikával/internettel kapcsolatos munkát lehet otthonról végezni, csak ehhez persze tanulni kell előtte jó sokat.

2016. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is forditok.

Avonozok, konyveket veszek/adok, ruhakkal/taskakkal is ugyan ez.

2016. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!