Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekágyi folyás meddig tart?

Gyermekágyi folyás meddig tart?

Figyelt kérdés

Lassan 4hónapja szültem. 4hét alatt elmúlt aztan rá 1hétre megint volt. Most meg 3,5hónap után újra.

Dokihoz természetesen bejelentkeztem, de csak 2hét múlvára kaptam időpontot.

Volt valakinek hasonló?

Sárgás, szagtalan és szeretlezés után.


2016. nov. 19. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 6 hetig szokott tartani a verzes, ami valtoik fokozatosan, szine mennyisege egyarant. Nem tudom pontosan hogy erted hogy 1 het utan ujra volt, konkretan verzes vagy mar ilyen vilagosabb folyas szeru mint a verzes vegen? Azert kerdezem mert nekem miutan 6 het utan elmult, 1 het mulva ujra vereztem, de az mar menstruacio volt...
2016. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak olyan mint a végén, vérzés de sokkal kevesebb és csak pár napig tartott. Most meg ez a folyás? Nem tudom hova tenni
2016. nov. 19. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond, a menzid, a ciklusod próbál beállni.
2016. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tenyleg a menstruaciod is, nekem is nagyon gyenge es rovid volt az elso igy 1 hettel a verzes utan. A hormonok nagyon osszevissza vannak kavarodva meg.
2016. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!