Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevinnétek a gyerekosztályra...

Bevinnétek a gyerekosztályra vagy várnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Fiam tegnap óta köhög. Voltunk orvosnál. Aerius allergiagyógyszrrt írt fel. Estére belázasodott, folyékony széklete volt és hányt is elég rendesen. Reggel óta kétszer hányt de csak a sava jött fel, mivel nem eszik semmit. Inni iszik. Hétfőn jöttünk haza apósoméktól és most telefonált, hogy náluk most van a kalici vírus, le van zárva a kórház is. Várjak szerintetek egy kicsit?jelenleg nincs semmi baja, láza sincs csak egy kis hőemelkedése. 1,5 éves a fiam.
2016. nov. 23. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülye egy orvosotok van,az biztos!A helyedben én bevinném,de ha nem is,első körben betelefonálnék a kórházba!Nem gondolnám,hogy érdemes rizikózni!
2016. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom tavaly volt ilyen hányós-hasmenéses betegségben benne. Minden kijött belőle, vittem az ügyeletre, ott kapott injekciót és azt mondta az orvos, hogy kis kortyokban itassuk, ha ennek ellenére is hány, akkor gyerekosztály. Szerencsére utána jobban lesz. Remélem, nektek sem kellett végül a kórházban kikötnötök, jobbulást!
2016. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!