Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » . Volt két méhen kivüli...

. Volt két méhen kivüli terhességam és sajnos el távolitották a pete vezetékeimet de szeretnénk babát hosszu procedura? és mijen visgálatok szükségesek és menyi esélyünk van, a babához amugy minden rendbe van velünk, mert már van egy gyerekünk .

Figyelt kérdés
A lombik gyerek válalás folyamata hogy zajlik?
2010. ápr. 30. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyik ismerősömnek 2 babája is született már így, szóval egyáltalán nem reménytelen a dolog, mégha sokat is kell rá várni, megéri :)

Sok sikert kívánok!

2010. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Sógornőm első terhessége sajnos méhen kívüli volt, így neki is eltávolították az egyik petevezetékét. De miutá már lehetett ismét próbálkozni, szedte előtte 3 hónapon át az elevitet és (nem tudom, hogy ez segített e de végül simán teherbe esett). Gondtalanul zajlott a terhessége, és eggyidős gyerekeink vannak. Azóta én megint kismami lettem, ismét szülni fogok remélhetőleg 2 hét múlva. Idő közben sógornőm is terhes lett, és megint egyszerre vártuk a babáinkat, de sajnos az ő babája megint elment, természetes úton sajnos elvetélt...:(

Most pár hónap kényszerszünetet kell tartania, de utána remélhetőleg összejön nekik ismét. Nagyon aggódom érte, de ha neki sikerülhet, akkor neked is menni fog, csak ne akard görcsösen. Szorítok neked is! Sógornőmnek meg ismét javasoltam a terhesség tervezésekor az elevitet. Remélem hallgat megint rám egy picit.

2010. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Sztem nem igazán olvastátok el figyelmesen. A kérdezőnek mind2 vezetékét eltávolították!!! Sajna én is elvesztettem az egyiket. És lombik babám lett :). Mondjuk mi a méhen kívüli terhességem előtt is jártunk már kezelésekre. 2 éves a kisfiam, szóval lassan 3 éve volt a lombik. Ha úgy ítélik meg, hogy rögtön lombikra vagy jogosult, és nem kísérletezgetnek inszeminációval, márpedig ha mind2 petevezetéked elvesztetted, miért tennék, akkor pár hónap, talán 2-3 mire eljuttok a lombikig. Mi Tapolcára jártunk a Kaáli intézetbe, ott már várólista van, ami akár fél évet is jelenthet. Érdeklődj, kérdezz rá a megfelelő helyen! Sok sikert.
2010. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz de nekem min2 petevezetékemet el távolitották igy semi eséjünk nincs természetes uton arra lenék kiváncsi hogy hosszas-e a procedura és menyi esélyünk van?
2010. ápr. 30. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Jelentkezel egy klinikán, vagy a Kaáliba. Ott várni kell az első elbeszélgetésig, onnantól viszont bekerülsz a rendszerbe és gyorsan megy minden. Nekünk onnantól a következő hónapban mehetett a lombik,a beszélgetés utáni hónapban megcsináltak minden vizsgálatot és a következó menszesz után már indult is a buli.

Nekem mindkét esetben a 3. beültetés sikerült (egyébként ténylegesen is 30% az esélye), igy fél év múlva már terhes voltam.

Azóta 3 lombik gyerekem van.

Javaslom, hogy mielőbb kérj időpontot, mert arra sajnos várni kell. Utána már jobban pörögnek az események majd.

2010. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz ez sokat segitett amugykértem idöpontot és utána voltam kiváncsi hogy még mijen hosszu a folyamat
2010. ápr. 30. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megértettem a kérdést, arra válaszoltam.

Az ismerősömnek is csak lombikkal lettek babái. De gondoltam ez egyértelmű volt hiszen a kérdező erre kérdezett rá.

Sajnálom, hogyha félreérthető voltam.

2010. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a kérdező nem az első, hanem a második válaszra reagált...
2010. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:24

Nem a kérdező válaszára gondoltam hanem a harmadikéra aki egyértelműen többesszámban írt az előző válaszolókról, tehát rólam is.

Jobban oda kéne figyelni mielőtt bárkit is leszólsz.

2010. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
LESZÓLOK??? Kit szóltam le????
2010. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!