Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatokra lenne szüksége...

Tapasztalatokra lenne szükségem olyanoktól, akikről plasztikai műtéttel távolították el a szülés (ek) után maradt kötényhasat?

Figyelt kérdés

Mennyi idővel szülés után célszerű?

Nagyságrendileg mennyibe kerül?

Szép lesz utána? Látszani fog hogy műtöttek?

A striákat hogyan befolyásolta a műtét?


Csak akkor érdemes,ha már 100% nem szeretnénk több gyermeket,ugye?


2011. jún. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy tapasztalatom még nincs, de itt egy link, itt érdeklődhetsz:


[link]

2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


96-ban és 98-ban születtek a fiaim, és szép lógó kötényhasat szereztem a terhességek alatt. 2003-ban döntöttem úgy, hogy megszabadulok tőle. (árat nem írok, mert régen volt) Én sajna hajlamos vagyok a keloidos hegesedésre és nem lett szép a sebem, ami nem a doki hibája volt. A heg a mai napig meglátszik, de a bugyi takarja, és fürdőruciban sem látszik. Tavaly terhes lettem (most 2 hónapos a kisfickó) és a frász kerülgetett, hogy hogyan fog a hasam a terhesség után kinézni. Kb. 15 kilót híztam és csodaként éltem meg, hogy egyetlen új csíkom sem lett (persze a régiek megmaradtak, de nem lettek lilák) és a hasam már a szülést követő napon is majdnem olyan lapos volt, mint a terhesség előtt.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ez másnál is biztosan így működik, ez csak az én történetem. Nem akarlak rá-, vagy lebeszélni semmire, vagy semmiről, de én biztosan megcsináltatnám újra, ha szükség lenne rá.

Annyira borzasztó sem volt a műtét, igaz nekem elég magas a fájdalomküszöböm.

Ha valami még érdekel szívesen válaszolok, bár ritkán vagyok a gép előtt a pici miatt.

2011. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a választ.

Egy vékony testalkatú nő vagyok,sosem voltak súly problémáim,és hiába híztam 25 kilót elős terhességem alatt, vissza is fogytam elég hamar - egyszerűen ilyen alkat vagyok.

Most is elégedett lennék magammal minden téren,csak a melleim lógnak mint az üres tejes zacskó (kicsik voltak, megnőttek,bőr kinyúlott aztán tej kiürült és a nyúlott bőr maradt csak),és az egyébként lapos hasamon ott egy pukli,ami akötényhas.

Most közben a második babánkat várom,már nagyon figyelek a hízásra,hoyg nagyobb kárt ne tegyek a bőrömben,és ha tuti nem lesz már harmadik baba,akkor lehet,hoyg megcsináltatom.

(Na meg persze ha össze tudom rá gyűjteni a pénzt)

2011. júl. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!