Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babakarámot mennyi ideig...

A babakarámot mennyi ideig használtátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Semeddig.

Kandallónál sem volt rá szükség, soha nem égette meg magát.

2016. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Semeddig, eleve nincs is olyanunk.
2016. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb 8 es 12 honapos kora kozott.

Egy legteru a hazunk. Gyerekapolo vagyok, lattam leforazott gyereket , vagy akire razuhant a vasalo. Ugyhogy inkabb legyen biztonsagban.

2016. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kiságy rácsos oldalaiból csináltunk babakarámot, a kandallónkat kerítettük el vele. Na nem mintha használtuk volna a kandallót, de olyan szerencsétlen helyen van, hogy egy csetlő-botló babának életveszélyes. Normál esetben a kandalló a sarokban van, nálunk meg belóg a nappali közepére, alul téglaperemmel. Mindig rettegtem, hogy egyszer estében beveri a fejét a perembe vagy a sarkába. Egyszer a mellette álló fotelre felmászott hogy visszategyen egy képeslapot a kandalló felső párkányára és szegénykém lezuhant. Az esést nem láttam, de utána azt mutatta, hogy a kandalló alsó peremébe ütötte be a fejét. Nem teljesen hittem el, hogy tényleg oda ütötte be, mert akkor szét is verte volna a koponyáját, és még csak agyrázkódása sem lett, de akkor végre azonnal megcsinálta a férjem a kandalló elkerítését. Szerintem még 10 évig el lesz kerítve, igazából felnőttek számára is balesetveszélyes. A másik az emeleti lépcsőnk, ami ilyen lyukas, na úgy ahogy van lezártuk gipszkartonfallal, mert életveszély az a lépcső, főleg az emeleten a mélység fölé nyúló nyitott korláttal, és amúgy se használjuk sok mindenre az emeletet, legalább nem kell fűteni. Mióta lezártuk a lépcsőt. ezerszer könnyebb lett az életem. Szerintem az is úgy marad 10-15 évig. Én még emlékszem, hogy 11 éves tinédzserként a lépcsőkorláton átmásztunk az emeleten, életveszély volt amit műveltünk. Egyébként nagyon nem mindegy, hogy mit kell elkeríteni. Lépcső és lépcső közt is óriási különbség van. És egy sarokban álló kandalló vagy egy falba épített nyilván jóval kevesebb veszélyt jelent egy kisgyerekre.
2016. nov. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi jarokat hasznaltunk, akkor volt benne, ha nem tudtam ra figyelni, pl postashoz ki kellett menni, ilyenek. Amugy a foldon volt jatszoszonyegen. Kb 10 honapos koraig hasznaltuk, aztan mar inkabb eljott az ajtoig es ott vart.
2016. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!