Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gastrotuss baby, a nutrilon...

Gastrotuss baby, a nutrilon vagy a krumpli okozta?

Figyelt kérdés

5 hós babám 3 napja kap gastrotuss babyt valamint nutrilon sűrítőt csendes reflux miatt (Babe ha pro 1 tápszert eszik).Eddig a széklete mindig sötètzöld volt ami tudom, hogy nem teljesen jó, mert azt jelenti, hogy èretlen az emèsztőrendszere.Viszont a mai széklete teljesen más volt, nem volt büdösebb, csak mustár sárgás színű ès egy kicsit sűrűbb, de nem kemèny.Ezt mi okozhatja?És jót jelent, hogy változott a színe?Kezd normalizálódni az emésztőrendszere?Illetve tegnap kezdtem kóstoltatni a krumplit, nagyon pici mennyiséget kapott, jól gondolom hogy az nem okozhatja a megváltozott székletet?


A segítséget nagyon köszönöm!



2016. nov. 27. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi Beba a tápszer, a sampon babe ☺☺😅
2016. nov. 27. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy a krumpli.

És a tápszertől zöld, nem azért mert éretlen az emésztőrendszere.

A Beba dobozán nincs rajta, hogy zöld székletet okozhat?

2016. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló orvos mondta a zöld széklettel kapcsolatos infót, nem kitaláltam.A Beba dobozán meg nem olvastam ehhez kapcsolódóan semmit.
2016. nov. 27. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A HA tápszeres baba kakája zöld. Nem jelent semmi rosszat az égvilágon, semmi köze az emésztőrendszere éretlenségéhez. Amit mondott az orvosod, az anyatejes babánál lehet igaz, tápszeresnél nem. Szerintem is inkább a krumplitól lett más.
2016. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!