Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek tényleg elkezdhete...

Szerintetek tényleg elkezdhetem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz négy hónapos a kislányom és a tápszertől megy a hasa 5 félén vagyunk túl anyukám 2 hete azt mondta adjak neki egy kis krumplit de nem mertem ma a doktornő is azt mondta hogy a krumpli jó lesz és adjak neki nyugodtan de nem tudom hogy merjek-e neki adni. Szerintetek adhatok neki vagy várjak még vele?

2016. nov. 15. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Melyek voltak ezek a tápszerek?
2016. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
*egyébként nem kezdeném el. Vinném szépen gasztroenterológiára, ha már a háziorvos ennyire nemtörődöm, őt is lecserélném.
2016. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Mi is 4hósan kezdtük, de először csak 1-2kanál almalevet kapott, utána egy kis reszelt almát. A krumplit nem is nagyon szokták magába, ált. valamivel kombinálni szokták, keress rá.
2016. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodtan. 4 hosan ideális elkezdeni a hozzátáplálást.
2016. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha állandóan megy a hasa, annak oka van, de nem a krumpli a megoldás, hanem az ok kiderítése. Fertőzés vagy allergia.
2016. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Beba Ha Pro,Milupa Milumil HA start optima,Humana 1,Milupa Milumil Ar Optima,Humana Baby-Fit 1

Most baby-fittet eszik mert bukik is. Nekem azt javasolta a doktornő hogy almával keverjem illetve egy kis tápszerrel hogy ne feküdje meg a kis gyomrát de nem igazán merem :/

2016. nov. 15. 17:06
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Vidd el orvoshoz, ha folyamatosan megy a hasa. Akkor kb nem is hízik a kislányod, mindig éhes? :(
2016. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha kevered és fájni fog a hasa, honnan tudod hogy melyiktől fáj? Logikus a doki....


Én mennék (mentem is) gasztróra.

2016. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Sejtettem. Ezek közül ugye egyik sem laktózmentes? Az enyémnek azért ment a hasa. Pregomint kapott és rendbejött.

Hiába kezdenéd el a kóstoltatást, a gond továbbra is fenn áll.

Nem csak laktózérzékenység lehet, hanem tejfehérjeallergia is meg ki tudja még mi, ki kell vizsgáltatni!

1-es és 2-es voltam.

2016. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha megy a hasa folyamatosan, és nem gyarapszik egy tápszeres gyerek, akkor ezt haladéktalanul ki kell vizsgálni, nem pedig újabb táplálékokat bevezetni, hogy biztos teljes legyen a káosz. Nézze meg gasztroenterológus mindenképpen, és vele döntsetek a továbbiakról.
2016. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!