Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket teszel 8-9 ev koruli...

Miket teszel 8-9 ev koruli gyermeked mikulascsomagjaba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csokit
2016. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Héjas földimogyorót,mandarint,minőségi csokit(Kinder tojás,pár db schoko bons,1 db Kinder mikulás,pár mini Hanuta szelet).A csomag mellé valami tárgyi meglepetést,ez olyan 2-3 ezer ft/gyerek(a kívánságaikhoz alkalmazkodva).3 gyerekes
2016. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
mi mindig kaptunk tárgyat, valami apróságot, pl kicsi felcsiptethető makimajmot, vagy azt a pattanós kicsi gumilabdát, így az elmaradhatatlan mikulás alakú csoki mellé, a gyermekeim is kapnak, valamint a nyuszi, őzike, stb alakú csokik is, mert ezek is kincseket értek nekem anno :)
2016. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk csak csokit kapnak a gyerekek. Idén teszek bele csoki-Mikulást, Kinder tojást, csoki angyalkát, szaloncukrot, Waffelinit és mandarint.
2016. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig "csak" csokit kaptunk, és én teljesen elégedett is voltam vele. Mindig úgy voltam vele, hogy a Mikulás nem olyan "nagy dolog", inkább az apróbb figyelmesség kategóriája. Úgyis nemsokára jön a karácsony:)
2016. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Sok sok csokit :)


1 kinder Mikulás, Kinder tojás, kinder csoki rudak, milka oreo, yoghurtos táblás csokik, milkyway, dörmi maci, nyalóka, mogyi mazsi keverék, gumicukor


Ezen kívül vettem új színes ceruzákat, és egy rotringot.

2016. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!