Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeked van? Hányat...

Hány gyermeked van? Hányat szeretnél még? Mennyi idősek vagytok? Mikor szeretnéd a következőt a ha szeretnél? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak ha van kedvetek akkor válaszoljatok természetesen!

Csak kíváncsiságból kérdeznék 1-2 dolgot. A fenti kérdéseken túl:


Hogyan éltek? Anyagiakra gondolok. Ha értékelhetnéd mondjuk 1-10 között hova sorolnád magad?

Mióta éltek együtt?

Tökéletesnek mondanád a kapcsolatodat?(tudom tökéletesség nem létezik).

Fiad van vagy lányod? Ha választhatnál milyen nemű legyen a gyermek?( term. hogy egészséges,) Csak ha mégis lehetne választani?

Házasok vagytok? Ha nem tervezitek?

Mikor szeretnél teherbe esni? (Ha tervben van a kisgyerek)

Nagy házban éltek? Családi? Vagy panel?


Köszi ha válaszolsz:)

Ohh és igen.. Mennyi idős/idősek a gyermekeid?

Szép napot!



2016. szept. 26. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy 2,5 éves kisfiunk van, nem tervezünk több gyereket. Én 35, férjem 41. Anyagi helyzetünk elég jó, 7-8ra értékelném. A kapcsolatunk jó, házasok vagyunk. Nem tudom mi lehet a tökéletes kapcsolat, nézőpont kérdése. Nálunk vannak eltávolodások - egymásra találások, mindig dolgozunk rajta, mindketten kiegyensúlyozottak, magabiztosak vagyunk. Lakóparki lakásban lakunk.
2016. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs gyerekem, most vagyok 25 hetes kismama. Még ezen kívül legalább egy babát szeretnénk. Én 26, a férjem 28 éves. A következő gyereket kb 3 év korkülönbséggel szeretnénk.


Az életszínvonalat 7-esre tenném: saját lakás, autó. De fölöslegünk nincs. Megtakarításunk kb. 700.000 Ft.


9 éve vagyunk együtt, ebből két éve vagyunk házasok és azóta élünk is együtt. A kapcsolatot ennél jobbnak nem tudom elképzelni, nem gyakoriak a veszekedések, egy hullámhosszon vagyunk és a kémia is ugyanúgy működik mint tizenévesen :)


Elméletileg lányunk lesz, így a másodiknak jó lenne kisfiú. De természetesen ugyanúgy örülünk majd a kislánynak is :)

2016. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
2 gyerek,heteken belul szuletik a harmadik(3 es 5 evesek),30 evesek leszunk,9 éve élünk egyutt,sem a kapcsolatunkra,sem az anyagi helyzetunkre nem lehet panaszom.Több gyereket nem szeretnenk es csaladi hazban elunk.Lanyaink vannak,nem volt soha "elvarasunk" a nemet illetően es hazasok vagyunk.
2016. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

2 gyermekem van, most született a második, 30 éves vagyok, többet nem tervezek. A férjem 35 éves. 600 ezer körüli összegből élünk havonta. A házasságomat nagyon jónak gondolom, sőt példaértékűnek - nagyképűnek hangozhat, de így érzem. Nagyon boldogok vagyunk. De tényleg zsák a foltja típus, hálás lehetek hogy ennyire megtaláltam a másik felem.

Két lányom van. Két fiút szerettem volna :) most már csak is lányt választanék :)

Házasok vagyunk, kis családi házban élünk. 2 éves a nagyobbik lány.

2016. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
44 évesek vagyunk,3 gyerekünk van(24,8,4 évesek). Házasságban élünk.Bár vannak vitáink,nagyon jó,szerető kapcsolatban élünk.Az anyagi helyzetünk jó,olyan 7-8-ra értékelném.Fiaink és egy lányunk van.Tökéletes így.Nem tervezünk több gyereket,nálunk ez a projekt már lezárult.Saját családi kertes házban élünk,140 nm-es,plusz az emelet(külön bejáratú)szintén 140 nm.
2016. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

Van egy lassan 4 éves lányunk,érkezik a második két hét múlva elvileg. Ö is lány ha minden igaz. Szeretnénk harmadikat,lányt szintén és két év korkülönbséggel max.

Anyagiak. Albérlet , a harmadik max két éves korára költözünk majd,szóval kb 4-5 év még itt. Ha persze nem adják el vagy emelnek lakbért. Most anyagilag kicsit rosszul állunk,sok plusz kiadás jött,nekem is az előző munkahellyel sok bonyodalom volt,aztán terhesen kezdtem el a másik helyen dolgozni,közfog bérért,protekcióval irodában pár hónapot,hogy ne itthon üljek és unatkozzak.De nem éhezünk,sokat kirándulunk,mindenünk megvan ami kell ,szeretjük egymást.

Kapcsolatunk nagyon jó,semmi rosszat nem tudokk mondani rá. Egy éve sem élünk együtt még,de ismerjük egymást régebb óta. Ég és föld a kapcsolatunk ahhoz képest,amilyen a lányom apjával volt.

Nem vagyunk még házasok,tervezzük egy-két éven belül majd. Kertes házat szeretnénk majd amúgy. Én 25 vagyok,párom 31.

2016. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy 3 éves lányunk van, szeretnénk még két gyerkőcöt. (én szívem szerint egy fiút és egy kislányt, de igazából lényegtelen.)


Átlagos körülmények között élünk, talán picit felette, 10-ből mondjuk 6,5.


8 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasságban. Nem tökéletes a kapcsolatunk, de boldogok vagyunk a súrlódások ellenére is.


Panelben lakunk, hamarosan szeretnénk költözni.

2016. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Átlagosan, normál színvonalon élünk, úgyhogy ha az 1 a totális mélyszegénység, a 10 pedig az elképzelhető legnagyobb luxus, akkor mi olyan 4-5 között vagyunk valahol.

4 éve élünk együtt, és pont ma egy éve, hogy házasok vagyunk :)

Szerintem tökéletes a kapcsolatunk. Mi mást mondhatnék? :D

Két fiam van (az idősebbik korábbi kapcsolatból, de kicsi kora óta együtt neveljük).

Tervben van a harmadik gyerkőc, de mivel a kicsi is még csak 7 hónapos, még egy évet várunk a próbálkozással.

Ha választhatnék, lányt szeretnék, de már megbarátkoztam a gondolattal, hogy három kis tökinek leszek az anyukája :)

Panelben lakunk, jövőre szeretnénk nagyobba költözni, de az is panel lesz. Szerintem a világon egyedülálló módon, mi szeretünk panelben lakni.

A gyerekek kora: 9 év és 7 hónap.

2016. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, kihagytam, mindketten 29 évesek vagyunk.
2016. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Mire megtudod a babád nemét, már jóval a 12. hét után jársz majd, akkor már nem vetetheted el. Inkább akkor ne is legyél terhes!
2016. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!