Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 hónapos a lányom. Hogyan...

11 hónapos a lányom. Hogyan díszíthetném fel neki a szobát Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzünk ablakdíszre, olcsó megoldás érdekelne.
2016. dec. 1. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök olcsón is lehet ablakdíszt csinálni, akár reklámújságokból is, ha kivágod csillag alakban. Vagy csinálsz belőle sablont, és fogkrémmel felmaszatolod a mintát az ablakra, olyan mint a műhó. Neten rengeteg kreatív öltet van, hogy tudsz újrahasznosított dolgokból készíteni díszeket. Gondolom, szemét nálatok is akad. :D

Színes samponos flakonok, pet palack, papír (pl. a papírfonást én is ki akarom próbálni, állati jó fenyőfát lehet belőle csinálni), és hasonlók.

Én rongyokból varrtam pár évvel ezelőtt advetni naptárat a gyerekeknek, a mai napig azt használjuk, tegnap tettük fel. Szerénytelenül állíthatom, hogy szebb mint bármelyik drága bolti.


Neki valószínűleg a színes girlandok, és a csillogós dolgok tetszenek majd igazán, meg a karácsonyi égősor. Esetleg idén tedd ki a szobájába, biztos fogja élvezni.

2016. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fehér papírból vágtam ki különböző méretű hópelyheket (csak úgy freetyle :D ahogy sikerült) és ragasztottam az ablakra háromszögben, kvázi stilizált karácsonyfaként.

piszok jól nézett ki!

ha gondolod, keresek róla képet.

2016. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3d-s hópehlyheket lehet sinállni pillanatok alatt
2016. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!