Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a párja arra kényszerült, hogy külföldön dolgozzon, vagy ti magatok dolgoztok kint?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek, hogy ritkán látjátok a párotokat, illetve a gyerek(ek) hogy bírják? Van segítségetek?
2016. dec. 3. 16:27
 1/1 evimeri válasza:
Szia. Az én férjem kamionsofőr. Havonta 3-4 napot van itthon. Hála istennek én szerencsés alkat vagyok, mert jól viselem, hogy alig van itthon. Mondjuk nekünk nincs gyerekünk így azért könnyebb. Az unokahúgom férje is kamionsofőr. Nekik van egy 8 éves kisfiúk. A gyereken meg is látszik, hogy az apja alig van itthon. Nagyon hiányzik neki és az apai szigor is. Sajnos nagyon sokan kénytelenek külföldön munkát vállalni a pénz miatt. Erre sok házasság rá is megy, illetve a gyerekek isszák meg a levét.
2016. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!