Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírnátok, hogy mit kapnak...

Leírnátok, hogy mit kapnak 4-9 éves gyerekeitek karácsonyra? Nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 16:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából 8 ezer ft-ig
2016. dec. 6. 16:11
 2/15 anonim válasza:
100%
szerintem vegyel neki sok kis aprosagot, ok ugy se tudjak az ajandekok erteket es nem is az szamit nekik, viszont imadni fogjak, hogy sok mindent kapnak es sokat bontogathatnak.
2016. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg ajándékot kapnak (darabra), de a nagyi pénzét még el kell költenem! :)
2016. dec. 6. 16:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

felsorolom nálunk mit kapnak összesen

5 éves fiú: logico készlet, felfújható focikapu puha focilabdával, zingo társas, intelligens gyurma, geomag, star wars ágyneműhuzat


5 éves fiú: clics építőjáték, fa építőkocka, parkolóház autókkal, mancs őrjáratos ágyneműhuzat, intelligens gyurma


5 éves lány: lego, jégvarázsos ágyneműhuzat, sztorikocka társasjáték, play doh sütikészítő, kis nyújtódeszka, nyújtófa, sütikiszúrók, kötény,


7 éves lány: aqua beads, barbie hercegnő, barbies ágyneműhuzat, orvosi táska, nővérjelmez, üvegfesték készlet,fésülhető babafej


8 éves lány: titkos napló, tündérkert színező, fodrászstúdió, jégvarázs ágyneműhuzat, activity junior, color me mine tolltartó



Persze ezeket nem csak tőlünk kapják, hanem összeírtam összesen mit kapnak a rokonságtól.

2016. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is összeírom ebben a korosztályban ki.mit kap


5éves fiú: lego, focilabda, focicipő, táncos játék xbox kinecthez, roller

7 éves lány: spongyabobos esernyő, elsa barbie, anna barbie, olaf baba, csillámtetkó készlet, hatalmas plüssmackó

8 éves lány: ruhák, pizsama, lego friends, karkötőkészítő, fixkészlet, mesekönyv, társas, kifestő, foglalkoztató könyv

9 éves lány: very bella sminkstúdió, körömstúdió, activity, könyvek, ruhák, táncszőnyeg


Ezeket nem egy embertől kapják, az én fiam 3 , ő nem esik bele a kért korosztályba.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek, köszönöm!!!
2016. dec. 6. 17:41
 7/15 anonim ***** válasza:

4éves lányom : roller,bogyó és babóca puzzle, óra/napok/évszakok tanító játék, színezhető táska, több bogyó és babóca könyv. Mamáktól,apjától,párom tesójáéktól nem tudom. Biztos kap társast is,kreativ dolgokat.

Húgom kap 8 évesen tőlünk álomfogó készítőt meg ékszerdoboz készítőt. Tavaly színező könyvet kapott. Nem gyereket,hanem ami a felnőtteknek is van.

Nálunk alap.a gyerekeknek ajándékba a társas,könyv és kreativ dolgok. Babák,plüssök nem annyira.

2016. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

tavalyit irom le, mert az ideit meg en sem tudom :D


7 eves kisfiu (eleg nagy star wars lazban egett): star wars pohar, aminek a szine hõhatásra valtozott, darth veder ejjelilampa, star wars pizsi, lezerkard, edessegek, marvel konyv. azt hiszem ennyi.

2016. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9 éves a nagyobbikam, ő e-könyv olvasót kap, hát az nem az az összeg, amit írtál, viszont kap Scrabble-t is, na az pont ilyesmi körül van, attól függően, hogy hol veszed. Van már egy betűs szókirakó játékunk, amivel nagyon szeret játszani, de azért a Scrabble mégis csak verhetetlen :)
2016. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Clicset kap a lányom,lego clasicot ,és egy kártyajátékot.6 éves.
2016. dec. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!