Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsősorban többgyermekes...

Elsősorban többgyermekes szülőktől kérdezem: Kire hasonlít a gyermeketek? Rátok, vagy a másik szülőre? Esetleg valaki másra a családból? Eltérő az első a másodiktól (illetve 3. ,4. )

Figyelt kérdés
Nálunk az első (fiú) rám, azaz az anyjára, a második (lány) tiszta apja, de inkább a nagyapja, a harmadik (szintén lány) egyelőre vegyesnek tűnik. :)
2016. dec. 8. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Egy gyerekem van fiu,de o tisztara a hugom :)

Se ram, sem az apjara nem hasonlit.

2016. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2 fiam van. A nagyobbik tiszta apja, a kisebbik hasonlít egy kicsit rám, de inkább az apámra és a nővéremre. Ha tesóm van Vele, simán az Ő gyerekének nézik, rá jobban hajaz, mint rám :D Furcsa szerzet ez a genetika...
2016. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mendel brünni apát borsókísérleteiből már vagy 200 éve tudjuk, hogy a nagyszülők tulajdonságai jönnek elő, persze kombináltan. Mi az öcsémmel külsőleg inkább az apai nagyapánkra hasonlítunk, öcsém jobban )sötétszőkén és körme formáját tekintve is), én viszont ebben a tekintetben anyai ágra (sötét haj, domború körmök). A fiam egyértelműen anyai nagyapja külső és belső tulajdonságait illetően is (legfeljebb kék a szeme és van zenei hallása, művészi érzéke).
2016. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekem fiú, rám hasonlít. Második gyerekem lány, apjára, de annál is inkább anyósomra hasonlít, rám egy csöppet sem. Harmadik gyerekem lány, Ő vegyesvágott.
2016. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első gyermekünk tiszta apja fia külsőre, de belsőre kettőnk keveréke :D

Első lányunk külsőre rám hasonlít, mintha én lennék kislány koromban. Belsőre inkább apja vére. Ám ez nem hátrány szerencsére.

Második lányunk férjem édesanyjára hasonlít. Ugyanolyan eleven, rossz, de vidám kislány, mint ő volt.

Harmadik lányunk adoptált. Fogalmam sincs kire hasonlít.

Legkisebb lányunk külsőre megint én. Belsőre is.

2016. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

a nagy fiúnk ő tiszta férjem öccse, a kisebbik fiam nagypapám.

semmit nem örököltek tőlem vagy a férjemtől!

2016. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányom van. Bőrszíne, alkata, magassága az apjáé. Arcra inkább rám hasonlít, és kicsit apukámra. A füle olyan, mint az enyém és anyukámé(volt).A haja is olyan, mint az enyém, csak sötétebb barna.
2016. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy fiú-egy lány, mindkettő kiköpött én (anya). A lányom most 4 hónapos, összehasonlítottuk az én ilyen korú fényképeimmel, annyi a különbség, hogy nekem hosszabb hajam volt ennyi idősen. :)
2016. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Fiam születése után egy ideig tiszta apja volt, ahogy nőtt, egyre jobban kezdett az apukámra hasonlítani. Ma már teljesen olyan, mint a tati, alkatra, arcra, temperamentumra. Nővérem lányát sokan az enyémnek hiszik, mert egy kis én-klón. Talán az orrunk nem pont egyforma, és neki hullámos a haja.
2016. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Első lányom vegyes, de ahogy nő, egyre inkább apja.

Második lányom megszólalásig anyósom. Már a szülőszobán felkiáltottunk a férjemmel, hogy ilyen nem létszik, mintha az anyja nézne ránk, még szerencse, hogy jóban vagyunk :))

2016. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!