Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormon tartalmú spiráltól...

Hormon tartalmú spiráltól lehet hízni? Tényleg csak helyileg a méhben hat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Attól lehet hízni, ha a szükségesnél több energiát viszel be a szervezetedbe. A semmiből nem lesz semmi, amit nem eszel meg, abból zsír se rakódik le a hasadra.
2016. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem fel eve van fent.nem hiztam.semmi bajom vele azon kivul,hogy 16-17napig verzek.mar a masodik gyogyszert szedem,ugy tunik ez mar hasznal.most vagyok a 10.napon es ugy tunik vege.

Nagyon feltem a spiraltol,de nem bantam meg.ha a verzesem is lecsokken par napra akkor igazan nag,on boldog leszek ;)

2016. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem híztam.....de ahogy a második írja nálam is volt pár rossz hónap mire végre minden jó lett,de azóta nagyon jó és csak tisztasági betétes maszatolás a vérzésem
2016. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem most tették fel szombaton. Szülés után vagyok 7 héttel. Minimális vèrzésem volt de elmúlt. Most görcsölgetek de nem vészes. Ez meddig normális?
2016. dec. 19. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

En felrakas utan kb fel oraval kezdtem enyhen gorcsolni,de estere el is mult.kicsit szedultem,es hanyingerem volt.

Ez normalis azt mondjak.hogy meddig azt nem tudom.de ha nem eros gorcs akkor nem hiszem,hogy baj lenne.

Utana meg par napig,kicsit ovatosabban mozogtam :D a tudat,hogy van bennem valami....olyan furi volt.mindig attol feltem,hogy ha lehajolok,vagy hasra fekszem akkor majd megbok belulrol :D :D

De hamar elmult ez is.

Aztan az elso egyuttlet volt meg fura.nem tudtam elengedni magam,mert feltem,hogy erezni fogjuk.de szerencsere semmit nem erzett egyikunk sem.pedig parocskam tudja gyurni a lepedot ;)

2016. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!