Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 eves lany vagyok. Ebben a...

17 eves lany vagyok. Ebben a honapban, nem jott meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Feher folyasom van, nagyon faj az egesz hasam, a mellem

tele van az egesz hasam a mehemnel meg a mellem "csomokkal" amik nagyon fajnak..

Mitevo legyek? ezert maradt el?



2016. dec. 29. 22:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az ekezetert, es meg annyit elfelejtetem hogy terheseg is lehet?
2016. dec. 29. 22:30
 2/11 A kérdező kommentje:
ja es meg sokat kell pisilnem
2016. dec. 29. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztél normálisan akkor igen, terhesség is lehet
2016. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, eleg fontos info lenne peldaul, hogy eltel-e szexualis eletet megfelelo vedekezes nelkul
2016. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen volt szexualis kapcsolatom de azt mondjak sokan hogy mioma lehet
2016. dec. 29. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:

De amikor szexeltetek, védekeztetek is rendesen? Ezt fontos lenne tudni. Az érzékeny mellek, a kimaradt menstruáció, a gyakori pisilés simán lehet terhességi tünet. A csomós mell szerintem nem igazán, főleg úgy, hogy "nagyon" fáj. Meg a hasadnál nem tudom, mit érzel, ott is csomókat? Őszintén szólva nem tudom, mi lehet, de mindenképpen lásson orvos, ha terhes vagy, akkor azért, ha nem, akkor meg azért, mert simán lehet, hogy tényleg valami nőgyógyászati bajod van, amit mielőbb kezelni kell.

De az is simán meglehet, hogy csak fejlődsz, változik a tested, és ezt érzed. De ezt a neten keresztül senki nem fogja tudni neked megállapítani.

2016. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

védekezünk mindig.

és igen a mellemtol kezdve a hasamon att a mehemig "kicsi csomok" vanak van amelyik nagyobb is.. es nagyon faj. elmegyek holnap az orvoshoz.

2016. dec. 30. 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó döntés, majd írjál léci, hogy mit mondott.
2016. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj ma el orvoshoz .
2016. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Voltam,azt mondta hogy nagyon felvagyok fazva, es irt gyogyszereket (de a terheseg sincs kizarva, en ugy gondolom)

megyek hetfon a kozhazba.

2016. dec. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!