Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napot volt meg a menstruacio...

3 napot volt meg a menstruaciom. Ferjemmel mar mult honapban probalkoztunk de sajnos nem jott ossze. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehet menstruacio utan par nappal is teherbe esni vagy csak ha ovulaciom van? 25 ev felettiek valaszat varom. Koszonom
2016. ápr. 13. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovu nélkül nem eshetsz teherbe, így csak akkor, ha ovud van. De szerintem azt akartad kérdezni, hogy menzesz után lehet-e, vagy csak félidőben.
2016. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félidőben..igy akartam. A ciklusom hossza 28 nap. Ugy tudom hogy 14.napon van az ovulacio. Elso kisfiam elveszitettem. 1 honapot elt. Nagyon szeretnek babat(kistestvert). Szeptemberbe szultem, orvos zold utat adott,probalkozhatunk. Marcius volt az elso honap hogy probalkoztunk de semmi..remelem most ossze jon.
2016. ápr. 13. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

most mikorra nem varod ?

:)

2016. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy hogy mikorra nem varom? Irtam. Most volt meg 3 napot. Szombat-vasarnap-hetfo. Azt szeretnem tudni hogy felidobe az ovulaciom elott teherbe lehet esni?
2016. ápr. 13. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, a teherbe eséshez kell az ovuláció, tehát ha félidőben van, akkor akkor kell szerelmeskedni, nem másfél héttel előtte.


Előfordul olyan, hogy a peteérés előre tolódik a ciklusban, vagy kitolódik a végére, de legtöbb esetben mégis valahol félidő tájt van.


Azt meg, hogy Neked éppen mikor van, itt senki meg nem mondja, hacsak nem vezetsz hőgörbét, mert azon látszik...


Sajnálom, amin keresztül mentetek, mihamarabbi gyermekáldást kívánok!

2016. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, csak akkor lehetsz várandós, ha ovulációd van. Kérdésem, menstruációd után azonnal volt ovulációd? (fájdalom, hőgörbe, LH-teszt)Ha igen a válaszod, akkor igen lehetsz várandós a menstruáció után. Ha nem volt ovulációd, akkor kizárt, hogy vűárandós legyél.


Hány naposak a ciklusaid?

Az elmúlt hónapokban hányadik napra esett az ovulációd?


És végül mikorra nem várod?

2016. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!