Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli rosszullét mikortól...

A reggeli rosszullét mikortól kezdődik? Múlt hónapban még volt menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 05:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha kezdodik akkor 6. het korul...a hcg hormon termelodese okozza ami kb 6. hetre van olyan mennyisegben jelen hogy az tuneteket produkaljon. de jo ha tudod hogy sokan inkabb este van rosszul es sokan eszre se veszik pl nincs is egyaltalan ilyen tunetuk. nekem a 8. het korul.este volt gyomor eges, de ezen felul semmi hanyinger vagy rosszul let egyik terhessegemnel se...sogornomnek se...soha nem is hanytunk...sot jobban bele gondolva anyam az egyetlen akit ismerek es valoban hanyt a terhesseg alatt. szoval nem torvenyszeru h rosszul kell lenned :)
2016. ápr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért gyanakodom egy kicsit mert a héten voltam rosszul először és csak reggel csak a kávétól. előtte semmi bajom nem volt.
2016. ápr. 16. 06:23
 3/12 anonim ***** válasza:
mikorra nem varod?
2016. ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20-dika
2016. ápr. 16. 06:48
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy beágyazódást érzel. az mostanra esik kb, és az járhat hányingerrel, émelygéssel, hasfájással pecsételő vérzéssel. nálam a beágyazódásnál viszont ebből mind a 4 tünet meg volt..4 nap múlva már tesztelhetz
2016. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. :)
2016. ápr. 16. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:

9éves a kislányunk. Egyszer csak megundorodtam a KV-tól... Aztán teszteltem egy pozitívat. Ennek 9 éve. Most szeretnénk násodik babát. 22-re nem várom.

Drukkolok

Edina

2016. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7. hét körül kezdődtek a reggeli rosszullétek, bár nálam ez simán előjött napközben, vagy este is és szépen kitartott kisebb szünetekkel a végéig.:)

Viszont ugye mikor meg kellett volna jönnie, azelőtt napokkal semmilyen tünetem nem volt még.

2016. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Edina drukkolok.
2016. ápr. 17. 09:47
 10/12 A kérdező kommentje:
sziasztok. reggel már a kávét sem tudom meginni, és este is hányingerem van. 2 nappal a nem vért előtt. szerintetek lehetek terhes?
2016. ápr. 18. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!