Várandós csomag?

Figyelt kérdés

Mit tartalmaz, vagy van tobb fajta ès mind mást tartogat?

Mindenkinek jar? Egyszer vagy kètszer? Hol lehet kivàltani stb. Minden èrdekel. Köszi!

6hkm.



#csomag #Vàrandòs
2016. dec. 30. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezeket az oldalakat találtam várandós csomagokról :

[link]

[link]

Van még egy harmadik is,de azt nem találom sajna.

2016. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) !!
2016. dec. 30. 17:53
 3/22 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Elso gyerekemnel nem igenyeltem. Nem is tudtam errol
2016. dec. 30. 20:22
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Lövésem sincs mikor szülted az 1. gyerekedet,de mára már-az előző évekhez képest-közel sem olyan "gazdag" a várandós csomagok tartalma és céges választéka,mint korábban.Az én gyerekeim közül a legnagyobb már 24 éves(a legkisebb 4),de már akkor és az kicsinél is tájékoztattak a védőnők.Ráadásul '92 óta nagyobb lett a választék(pl.DM,Rossmann,Müller),és ott is-regelés után-vannak ilyen csomagok.A gooogle a barátod,sok sok információhoz juthatsz,ha használod.
2016. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Rengeteg mindent ad ki, erdekeltek az aktualisak stb! Nem ertem minek van ez az oldal, ha mindig a google-val jön mindenki. Ekkora bun erdeklodni mar itt? :)

Az elsot 27hónapja szultem!:)

2016. dec. 30. 22:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Vèdőnőnèl nem jártam mèg, először a nődokimhoz kellene eljutnom. Jan 5-re vár! Akkor leszek 7hetes 1napos!
2016. dec. 30. 22:04
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mint tartalmaz szinte semmit.. én kiváltottam most 2 dobozt is mind a kettőben egy nagyon pici sudocrem van egyikban volt 2db anyatejtároló zacskó a masikban 1 aventes anyatejtároló pohárka. Van benne öblitö illetve mosószer minta sensitive fajták. Egyikben rossmano kártya van még meg törölőkendő minta. A dm-ben kiváltott csomagban volt még 2 db szines- fehér ruhákohoz sajátmárkás mosószer aztán kb ennyi meg jó sok papír tájékoztatók. A kórházban kapsz majd még csomagot ugyan ezek lesznek benne szóval nem nagy durranás
2016. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor szinte felesleges kivàltani. Koszonom h rèszletezted!!:)
2016. dec. 31. 00:22
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

hát nem tudom, én örültem neki. A kis sudocrem pl. pont megfelel a pelenkázótáskába, volt benne 0-2 MAM cumi, törlőkendő, anyatejes zacsi és tárolódoboz, babanapló, magasságmérő amit a falra lehet ragasztani, rejtvény újságok, homlokhőmérő (nem kell megvenni, így is tudom, h szar...) neogranormon, bepanthen minta, pelusminta, öblítő, színfogó mintacsomag... és ez csak ami hirtelen eszembe jutott

szóval lehet durrogni, h semmi nincs benne, de én pl. hasznát vettem, s nem azért, mert nem tudnám megvenni...



amiket én kaptam:

felicitas, egyet lehetett előre kiváltani, egyet meg a kórházban kaptam, illetve a promobox. A védődő is adott egy zacsit, abban 2db MAM cumi volt, meg sok szóróanyag.

2016. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!