Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa vagy szerint...

Csak nekem furcsa vagy szerintetek se normális?

Figyelt kérdés
Anyóssal lakunk,3 és fél hős a picur,anyós eleinte bejarkalt és volt h fel 9 kor még nem volt rend és kérdezte miért nem,mondtam h első a baba majd lesz rend,erre azt mondta ő megetette a gyereket és ment a dolgára főzni takarítani és volt h sírt de 10 perc után abbahagyta,nemszóltam semmit,viszont múltkor mondta h milyen nyugodt kiegyensúlyozott övé csak bogott meg evett,mondtam biztos hasa fájt,erre aztmondta h volt otthon gyengébb nyugtató adott neki 2 darabot és egész napokat aludt,de gyerekorvos lecseste h nemszabad de akkor is adott neki mert 1 perc nyugta se volt a gyerektől,neki még dolga volt,nem volt ideje egész nap a bogeset hallgatni.ez engem annyira meglepett u azért nyugtatózta a saját gyerekét h tudjon főzni meg takarítani és engem még lecsesz,h a gyerek előbbre való mint a takarítás,és ő akarna megmondani hogyan neveljem a babat
2017. jan. 3. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nehogy rá bízd a gyereket , örüljön hogy nem derült ki csücs lenne a börtönbe
2017. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ebből egy szót sem értettem, kérlek jobban tagold a mondatokat.
2017. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Csak az első sort értelmeztem a mondatfolyondárodból. Iszonyat, hogy 1 mondatból áll ez a hosszú szöveg.


De válaszolok a kérdésedre is: Nekem is furcsa és nem normális, hogy anyósodnál éltek egy szobában.

2017. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem se bízd rá véletlenül se a gyereket!

És nem, szerintem se normális.

Te meg majd belejössz!

2017. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem, anyósod nem normális. Soha ne hagyd rá a gyereket és minél hamarabb költözzezek el.
2017. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Anyósod nagyon nem normális!

Nehogy egyedül hagyd Vele a gyermekedet!

Ha megoldható,mihamarabb költözzetek külön lakásba Tőle.

2017. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem normális anyóssal élni.
2017. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális anyós hozzá állása, de a sem, hogy felnőtt nő létedre nem tudtam normális mondatokba foglalni a mondandód...
2017. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
nem tudtam--> nem tudtad akart lenni.
2017. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

En anyosom is folyton azt ecseteli,hogy nala a 3 gyerek mellett is midig rend es tisztasag volt.kb ugyan igy szulettek naluk is a gyerekek mint nalunk.

O sokszor hagyta a legnagyobbra a legkisebbet.10 eves volt a nagy mikor pici volt a 3.

Most Nalunk is epp 10 eves a nagy.soha nem hagynam ra egesz napra a picit aki 9 hos.

Nalam sincs kosz.de en bizony leulok a nagyokkal tarsasozni,vagy beszelgetni,filmet nezni mikor a pici alszik.minden masnap fozok.

Annyi,hogy napkozben nem ramolok egesz nap.inkabb este,ha mar nyugi van,akkor pakolok el.

De persze anyosek napkozben jonnek.es hat szova teszi,raadasul nem is nekem,hanem paromnak mondja folyton,hogy bezzeg o!

En mar volt,hogy a helyere raktam.

Eppen szo nelkul beallitottak.pont egesz szar napom is volt.

Epp a picivel akartam ledolni,mert elotte ejjel nem sokat aludtunk.erre szol a kapucsengo.

Hat mikor felertek,mondtam,hogy ha mar voltak olyan kedvesek es bejelentes nelkul jottek,akkor tegyek mar meg azt a szivesseget,hogy mennek is,mert amugy is kupi van.micsoda no vagyok.nem hiszem,hogy egy ilyen trehany novel akarnak kavezgatni.es rajuk csuktam az ajtot.

Ket hetig felenk se bagoztak.aztan azota nyugi van.

2017. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!