Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt-e már úgy valaki a...

Járt-e már úgy valaki a Gabriel terhességi teszttel, hogy a 10 perc letelte után mutatott nagyon halvány, szinte szemmel alig látható második vonal? Ha igen, akkor lett-e baba?

Figyelt kérdés
Ciklusom 30-31 napos és a 29. napján jártam így a teszttel.

2017. jan. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pár napos késés után csináltam ilyen tesztet, egyből kimutatta és elég erősen, hogy terhes vagyok.

Szóval javaslom ezt is neked. Mert az időn túli pozitív, ha netán még terhes is lennél, nem értékelhető.

Várd meg, hogy egyáltalán kimaradjon, sőt, jobban jársz, ha vársz, hogy késsen és akkor csinálj tesztet. Többre mész vele, mint az időnap előtti tesztelgetéssel.

2017. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, én így jártam. Ott hagytam a tesztet a mosógép tetején, aztán mielőtt munkába indultam ki akartam dobni, és akkor láttam rajta a második, nagyon halvány csíkot.

Most 7 éves múlt a fiam.

2017. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!