Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan élnek szexuális életet...

Hogyan élnek szexuális életet a szülők azoknál ahol a gyerek még óvodás korában is velük alszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni,hogy milyen intimitás lehet köztük. Tegyük fel mindkét szülő dolgozik,késő délután hazaérnek,este kerülnek csak ágyba amikor a gyerek is, mégis mikor szexelnek? Kiderült ugye hogy nincs gyerekem ezért is érdekel ez a téma.

Engem megmondom nagyon feszélyezne ha úgy kellene szexelnem a párommal,hogy a kiságyban mellettünk van a gyerek, gondolom teljesen csöndben is kellene. Lehet egyszer odanéznék miközben csinálnánk a gyerek meg bámulna.



2017. jan. 5. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Kimennek a szobából. Hú de bonyolult.
2017. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg van másik szobájuk is :)

Ha nincs,az sem lehet akadály.Csak meg tudnád oldani nem?

F40+

2017. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván nem abban a szobában csinálják. Elalszik a gyerek ők meg kimennek.
2017. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Kövezzetek meg, én két házaspárt ismerek, ahol az ovis gyerek még mindig köztük alszik, illetve az anya mellett, apa meg külön ágyon. De köztudott, hogy közöttük hónapokig nincs is szex. Gondolom, ezért sem sürgős anyukának, hogy a kicsit a saját ágyába átköltöztesse, mert mindig van kész kifogás, miért nem lesz aznap este semmi. :(


A másik, amiért lehet kövezni: amíg nagyon pici volt a babánk, és mindig féltettem, állandóan azt néztem, hogy vesz-e levegőt, minden rendben van-e, nincs-e valami gond. Átvittük a szobájába, és állandóan arra füleltem szex alatt (helyett), hogy nincs-e nesz. A férjem fogta, áthozta a kiságyat hozzánk, tettünk fel egy függönyt, (nem mintha látna bármit, de mi láttuk őt, és na azért mégis), és megoldódott a probléma. :) Fél éves korában szépen költözött a kiságy vissza a gyerekszobába, de nagyon sokáig csak addig volt csukva az ajtó, amíg összebújtunk.

Viszont azt én nem tartom egészségesnek, ha az egész éjjelt a szülők között tölti a kisgyerek. Más, ha reggel bebújik kicsit, és még szundiznak egyet hétvégén, de mindenkinek a saját ágyában a helye.

Pont azért, mert a "nászi ágyban" nem csak aludni akarunk.

2017. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Ismerősömék együtt alszanak a 9 éves gyerekkel és teljesen normális szexuális életük van. Van nappalijuk, fürdőszobájuk meg konyhájuk is, kreatívan megoldják. Az már más kérdés, hogy akárhány éves gyerek még miért nem alszik a saját ágyában... (ja mert itt közös ágyról is van szó, nem csak közös szobáról)
2017. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem 1db szobából áll a ház!


Ha szerinted csak a hálószobában az ágyban lehet szexelni elég silány szexuális életed lehet..

2017. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kimennek a szobából? Már ha van egy másik szoba ahol van szintén ágy. Kanapén nem mindig olyan kényelmes,sőt. Azért nem mindenhol olyan szuperül felszerelt a lakás.
2017. jan. 5. 11:10
 8/25 A kérdező kommentje:
Vagy másoknál minden szobában van ágy?
2017. jan. 5. 11:11
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem szexelnek, sok ilyen pár van, csak nem tudsz róla.
2017. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván kimennek... A szexmentes házassághoz meg nem kell együtt aludni a gyerekkel, bár engem nem érdekel senki nemi élete, akiről tudok, hogy már rég nincs köztük ilyen értelemben senki, azok külön szobában alszanak a gyerekeiktől.
2017. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!