Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem korai még egy 5 éves...

Nem korai még egy 5 éves gyereknek, hogy nőnek a csontfogai?

Figyelt kérdés
Igen, igen megint én vagyok. Kétségbeestem kicsit :( Általában mikor kezdenek el kipotyogni a tejfogak?

2014. nov. 19. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az átlagosnál kicsitt korábban estek ki, de nme túl korán. Ha már jönnek a csontfogak, akkor mi baj lenne?
2014. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 5 éves kora előtt kezdődött... de neki már baba korában is nagyon hamar nőttek ki a fogai. Fél évesen már 4 foga volt. Most 6 éves és már 6 csontfoga van és még 2, ahol már kiesett a tejfog és nő a csontfog. Ne ess kétségbe! nincs ezzel semmi gond! Ő ilyen fajta.
2014. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh értem köszi. Hát az a gond hogy úgy nőnek a csontfogak, hogy közben nem esett ki a tejfog. Pill linkelem a kérdésem
2014. nov. 19. 20:53
 4/6 A kérdező kommentje:
2014. nov. 19. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

a másik kérdésben még 6 éves volt a gyereked, most már csak 5?

sok gyereknél előfordul, nem vészes. fogorvos kihúzza, hogy szépen tudjanak nőni a csontfogak, ennyi. nem fog fájni neki, egy pillanat lesz. 5 évesen kicsit korai, de ez is előfordul. 6 évesen meg teljesen átlagos

2014. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Öhm...most erre mit mondjak, nem mindenkinek mehet jól a szövegértés :)
2014. nov. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!