Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek ilyen hidegben...

Ti elmennétek ilyen hidegben babaúszásra?

Figyelt kérdés
Holnap mennénk babaúszásra, délelőtt, de -20fok is lehet állítólag. Fél éves a kicsikém.

2017. jan. 6. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért, nem fűtött az uszoda? 😲😲😲
2017. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
El, gondolom fedett.
2017. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen fedett, csak nyílván el is kell menni odáig, illetve fürdés után ki is kell jönni a hidegre. Na mindegy..
2017. jan. 6. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
M értem, mi a gond. Nyilván feloltozteted a gyereket. Hacsak nem Budapesten laksz és Miskolcra kell menned gyalog vele, nem értem miért ne lehetne menni.
2017. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Fürdés után akkor is ki kell jönni a hidegre ha 2 fok van, szerintem nem számít h most még hidegebb lesz, max adsz rá még egy réteg ruhát.
2017. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Én értem az aggodalmad. :)

Autóval mentek? Akkor nem hiszem h gond.

Ha gyalog v tömegközlekedéssel, akkor arra figyelj, hogy ne izzadjon be mielőtt kimentek. Annyira fűtenek benn ilyenkor, h volt olyan már, h harisnya+ naci kombóban mire megszáradt a hajam, összecihelődtem, marhára kimelegedtem, ekkor mikor kiértem, éreztem h nem túl fa sza ez így. De én felnőtt vagyok, nem fazok meg könnyen, viszont ez igy egy picinek biztos nem jo.

2017. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocsival elmennék (ha lehet a közelben parkolni), busszal, hacsak nem nagyon közel van a megálló, szerintem kihagynám most, ha lehetséges. Nem annyira a hideg miatt, de nálunk pl. nagyon durván fúj a szél.
2017. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen elmegyek. :) Tavaly is elmentem télen holnap is elfogok menni.

Semmi bajunk nem volt belőle. :)

2017. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!