Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így nyaralni?

Ti elmennétek így nyaralni?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt 2 hétben az egész család beteg lett. Láz, megfázás stb. Szerencsére mindenki jobban van. De tegnap a 17 éves fiam lett lázas, még ma is szenvedünk vele. Holnap este indulnánk nyaralni 3 napra. Ti elmernétek ìgy indulni?
2016. aug. 11. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Vinnék gyógyszert.

2016. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
17 éves, nem 17 hónapos...
2016. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha olyan lázas, otthon marad. Én 13 éves koromtól kb. minden nap egyedül voltam, mert apának dolgoznia kellett, hogy eltartson minket.

Annyi, hogy suli után haza, és 7-8 felé ő is érkezett.

Akadt, hogy lázasan maradtam otthon, igen, egyedül. Meg szájgyulladással úgy, hogy a demens nagyapámat is nekem kellett ellátni közben.


Nem kell matricázni, 18 évesen már simán elmehet aká koleszba is, vagy egyetem miatt albiba.

2016. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!