Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek szilveszterezni?

Ti elmennétek szilveszterezni?

Figyelt kérdés

szeptember elején született a kislányunk, anyukámék vigyáznának rá, mi sem mennénk messzire, szomszéd városba max. Ti elmennétek?

Nincs még semmi tervben, csak most eszembe jutott. Tápszeres a kicsi, így ők is el tudják látni.


2016. okt. 9. 20:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem.
2016. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Szept. 2-án született a lányom, szintén tápszeres volt sajnos, én már csak azért sem mentem el mert az első szilveszterét vele akartam tölteni, még akkor is ha már kb 9kor aludt
2016. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
én egy 3 hónapos babát nem szívesen hagynék egy éjszakára sem másra, de lehet, hogy ez csak az én hülyeségem. Nekem sok ismerősöm van, akik babáira rendszeresen vigyáznak nagyszülők, akár egy hétvégére is, semmi gond nincs ezzel. Ha úgy érzed, hogy jó kezekben lesz és szívesen kimozdulnál, akkor menjél.
2016. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy nem! :) Ja és a kicsim is tápszeres volt:)

Még 1 évesen sem:)

2016. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem mentünk. Egyszerűen nem lett volna kedvünk, meg aztán az elején többre becsültünk egy jó alvást szinte bárminél.:)

Mi biztos, hogy nem éreztük volna jól magunkat.

De vannak olyankor, akik meg tudják oldani, meg is oldják és elmennek. Nálunk a rokonságban volt ilyen család, ahol 3 hónapos volt a gyerek, ott aludt a pici a nagymamánál, ők meg elmentek szórakozni. Nem szilveszterről volt szó.

Ezt szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, mert mindenki más, mindenkinek a gyereke más.

2016. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Eszembe sem jutna.
2016. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%
nem. nem tudnam magam jol erezni.
2016. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Augusztus végi a lányunk, eszünkbe se jutott máshol szilveszterezni.
2016. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
Néha kell a kikapcsolódás szerintem baba mellett is. Van lehetőség arra, hogy ellássa olyan valaki aki megbízható akkor megengedheted magadnak hogy néha kikapcsolódj. Tehát én ezek alapján igen, elmennék.
2016. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem. 3 hónapos volt legutóbb, nem mentünk. Idén 15 hónapos lesz, most se megyünk.
2016. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!